Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhes vagyok vagy nem? 15/L

Terhes vagyok vagy nem? 15/L

Figyelt kérdés

Majus elejen fekudtem le 2x a baratommal..(gumi nelkul ugy hogy nem elvezett belem..)

A menstruaciom mar 2 napja kesik..

Fogalmam sincs hogy mit kell csinalni >.<

Van valami otthoni trukk amivel kiderithetem hogy az-e vagyok? mivel nem szeretnek meg nogyogyaszhoz fordulni...

Ugy vettem eszre hogy tobbet eszek az utobbi idoben.Ennek koze lehet a terhesseghez?

Nagyon szegelem magam.Aki valaszol az kerem hogy rendesen :(((



2015. máj. 15. 20:22
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Vettél tesztet?
2015. máj. 19. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
0%
Ekkora riherongyot... Nem érdemled meg azt,hogy terhes legyél! Remélem nem is leszel az! Undorító,hogy képes lennél megölni egy fejlödő életet csak mert felelőtlen voltál... Buliból feküdtél le a sráccal? Mert nem hiszem,hogy szerelemből, mert akkor tudatosan készülsz az alkalomra... de gondolom hajtott a véred...
2015. jún. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 Viktoria1978 válasza:
Ne bantsatok mar! Bajban van, halalra izgulja magat, fel. Amugy kiderült terhes vagy-e? Legközelebb ovszer vagy irass fel fogamzasgatlot. Anyudat kerd meg kiserjen el. Okosan kislany egy gyerek, ha meg csak magzat is, nem jatekszer. (negy gyermek edesanyja.)A nagylanyom 15 eves:)
2015. jún. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

meg idoben irok ;)

nem voltam terhes csak kesett :D

2015. jún. 13. 01:24
 25/26 anonim ***** válasza:
:)
2015. jún. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Szerintem nem kéne az ilyen lányokat szidni! Inkább hasznos tanácsokkal ellátni, például, hogy 15 évesen még élvezd ki a gyerekkorodat! Ráérsz a szexuális élettel felnőttkorodban is!
2016. jan. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!