Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok nektek mikor jött meg...

Lányok nektek mikor jött meg az első menstruációtok? Hol voltatok? Hány évesek voltatok? Mit szóltak hozzá a szüleitek?

Figyelt kérdés

2015. máj. 17. 20:48
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
12 voltam es epp nyaralni voltam osztallyal es igy szuleimnek nem tudtam szolni igy mastol kertem es jo volt mert akkor nem fajt az elso es anyu orult neki :)
2015. júl. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Anyaval voltam a varosban, de amikor hazaertem, rogton mentem a wcre mert ment a hasam, es a bugyim veres volt. Annyira megijedtem, nem tudtam mi van.. 13 evesen jott meg, junius vegen:D
2015. júl. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

12 éves voltam, a legnagyobb nyári melegben jött meg, hál'istennek otthon voltam, és anyum is. Mi már előtte beszéltünk róla, hogy lassan eljön az ideje. Mikor megjött, leült velem és átbeszéltük, mi ez az egész, nálunk ez nem volt tabu téma, aminek nagyon örülök, mert bármi ilyen gondom van, mindig meghallgat és próbál tanácsot adni.

24N

2015. aug. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:

Húúha..nekem elég érdekes volt.12 éves voltam,és halottak napján:D

Fehér nadrág volt rajtam,és vendégek voltak..:D

de szerencsére meg nem nagyon látszott.

Anyát külön hívtam,adott betétet és ezután mindent magamnak intéztem!!:)

2015. aug. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
és mégis ki intézte volna???
2015. aug. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

13 évesen, kb két órával azután, hogy sátrat vertünk egy tóparti kempingben.

Anya örült neki és büszke volt, apa pedig morgott amiért kocsival be kellett mennie a közeli városba betétért.

2015. aug. 11. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
12 voltam és a Sparban voltam a barátnőimmel, apa jött értem kb 20 perc múlva. Nem mertem elmondani neki, any meg épp egy hétig nem volt otthon. (De neki sem mertem elmondani, éljen a jó kapcsolat!) A szennyes ruháon vette észre anya, amikor hazajött. Leszidott, hogy miért nem szóltam. Azóta eltelt 7 év, de ilyenekről még mindig nem tudunk beszélni.
2015. aug. 11. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
100%
Az enyém az érdekes volt!:D 12 voltam, és épp az első bicó versenyemre mentünk volna, amikor indulás előtt 5perccel megjött.. hirtelen megijestem, aztán szóltam anyának, és adott betétet! Mind ketten örültünk neki, meg persze előtte beszéltünk is róla (sokat)!:D
2015. aug. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
12 éves koromban otthon voltam örültem neki anyukám nem szólt semmit
2015. dec. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Jöhetnek még
2015. dec. 31. 17:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!