Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 3 negatív teszt, folyamatos...

3 negatív teszt, folyamatos hányinger,5 napja késik, mi lehet ez? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az volna a kérdésem, hogy: utoljára 04.12.-én jött meg, párommal nem védekezünk, ovum 05.05.-én volt. 28-30 naposak a ciklusaim, legkésőbb 05.10.-15.-e körül kellett volna jelentkeznie a havi vérzésemnek. 3-szor teszteltem azóta, egy Gabriel, és két X-Epil csíkkal. Párommal nem védekezünk, és igen sokszor együtt voltunk. A kérdésem az, hogy mivel negatívak a tesztek (utoljára ma reggel teszteltem), lehet-e ez valamilyen betegség tünete? A nem várt napjától kezdve minden hajnalban ébredés előtt fáj a méhem - petefészkem, ugyanúgy, mint amikor meg van, de mire felkelek, addigra el is múlik. Vérzés előtt általában megduzzadnak a melleim, és fájnak is, ám most ez a tünet sincs, csak meg vagyok egy kicsit puffadva.

Valaki, akinek vannak hasonló tapasztalatai, legyen kedves válaszolni, hogy ilyenkor mi van?! Mikor érdemes elmenjek orvoshoz? Vagy várjak még vele?



2015. máj. 20. 08:14
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!