Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Abbahagytam a fogamzásgátló...

Abbahagytam a fogamzásgátló szedését és most rá egy 2 hétre ilyen fehér folyás szerű váladék jön, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Fehér folyásra hasonlít de nem fehér hanem ilyen rózsaszínes mivel véres egy picit. De nem olyan nagy mértékű mint egy menstruáció elmúlássakor pl. Mit csináljak? Forduljak nőgyógyászhoz? Vagy ez normális?
2015. máj. 20. 23:13
 1/3 anonim ***** válasza:

a fogamzásgátló abbahagyása után teljesen felborul a hormonháztartás

nekem ilyen nem nagyon volt, inkább az arcomon - az állam környékén voltam pattanásos ( az a kinyomhatatlan dudor ami igazából nem is pattanás) és a bőröm kicsit "rondább" volt, ez tartott kb 3 hónapig amíg ki nem ürült teljesen a gyógyszer

2015. máj. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor a hormonhoz kapcsolódó ilyen fajta problémák teljesen normálisak? Kb mennyi idő míg teljesen "regenerálódok"?
2015. máj. 21. 21:34
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem ez teljesen normális. mindenkinek máshogy reagál a szervezete

nekem azt mondta az orvos hogy kb 3 hónap kell amíg kiürül a szervezetből a gyógyszer, nekem így is lett mert kb 3 hónap elteltével elmúltak a pattik is

de ha valami mást észreveszel pl több vér vagy akármi menj orvoshoz, de amúgy ez normális

2015. máj. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!