Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szednétek tovább a fogamzásgát...

Szednétek tovább a fogamzásgátlót ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Nemrégiben játszogattam a mellemmel, és kis fehér, tejre emlékeztető cucc jött ki belőle. Semmi folyás vagy ilyesmi, csak ha összeszorítom a bimbót, akkor benedvesíti a "kijáratot".

Na, utánaolvastam (meg itt is rákérdeztem), terhes nem lehetek, 3 éve problémamentesen szedem a fogamzásgátlót, nem bakiztam, nem volt hasmenésem és nem szedtem antibiotikumot sem az elmúlt hónapban, vagy azelőtt. Szóval valami hormonális gond.

Orvoshoz csak jövő héten (vagy az után, még nem tudom biztosan) tudok elmenni, addig marad a kétség, hogy mi van.

Mára várom a megvonásos vérzés jelentkezését, jövő héten kellene kezdenem az új szemet, kedden, de akkor meg még tuti vérezni fogok, szóval előtte biztosan nem tudok nőgyógyászhoz menni (max endokrinológushoz, de oda magamtól nem tudom, lehet-e beutaló nélkül, ilyen jellegű problémával, meg amúgy is ideje van az éves natúr vizsgálatomnak).


Kérdés: ti jövő héten kezdenétek az új levelet, vagy inkább nem konckázatnátok?

Én kicsit úgy érzem, hogy 1 hónap ide vagy oda már nem számít, de azért ha rontanék a helyzeten, netalán tévedek, és mégsem hormonális gond, hanem baba van a dolog mögött, akkor az úgy érzem, nem lenne egy bölcs döntés.


2015. máj. 22. 09:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Én felhívnám az orvost és megkérdezném, mit tanácsol. Többet tud a kórelőzményedről és szakismerettel is rendelkezik, ami a netes válaszadókra nem jellemző.

Abból ítélve, hogy ez semmiképp sem normális jelenség és a terhességet sem zártad ki, hiába írtad az elején, nem szedném a helyedben.

2015. máj. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fogamzás gátló nélkül is ha megnyomjuk a mellünket a bimbó körül lehet egy kis váladék. Nem szabad nyomkodni, nekem a doki mondta. Az orvos majd megmondja, hogy szedheted tovább, vagy nem?
2015. máj. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!