Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szednétek csak azért fogamzásg...

Szednétek csak azért fogamzásgátlót, hogy ha elmentek nyaralni, ne "legyen meg"?

Figyelt kérdés
juliba mennénk, de mivel nem szedtem soha gyógyszert, néha rendszertelenül jön meg.nem tudom igy elöre, hogy akkor hogy lessz.orvosomnak felvetettem, ö nyugodtan ajánlja. kicsit félek. most olyan vagyok,mint egy kezdö fiatal.pedig tul vagyok a 30an.
2014. ápr. 8. 13:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Én biztosan nem iratnék ezért.
2014. ápr. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Attól,h pont most kezded el szedni, még akár köztes vérzésed is lehet, bármi. És menstruáció után kell elkezdeni, ha rendszertelen és utána rendszeres lesz, akár nyaralásra is eshet :D
2014. ápr. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
ki milyen praktikát vetne be, hogy azalatt az egy hét alatt, ne azzal kelljen foglalkozni?volt valakinek példa a kérdésemhez hasonloan? gondolom vannak még akik nem szednek gyógyszert!
2014. ápr. 8. 13:25
 4/20 A kérdező kommentje:
igen, de mondta a doki, hogy nyaralás elött 5 héttel keressem fel, és akkor ö kiszámolja, hogy akkor ne legyen meg.ö mondja meg, mikor kezdjem szedni, nem magamtol választanám ki.
2014. ápr. 8. 13:27
 5/20 anonim ***** válasza:
De miért gond az ha akkor van meg? Az utóbbi években mindig úgy jött össze, hogy éppen a nyaralásunk alatt volt meg, de ez nem gátolt/akadályozott meg semmiben. Ha nem csinálsz belőle nagy ügyet akkor nem is lesz az.
2014. ápr. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nem állnék neki ezért. Nekem is rendszertelen, vagy inkább ritka volt a menszeszem, de még az esküvő, nászút miatt sem szedtem volna, főleg, hogy korábban szedtem és vagy egyáltalán nem jött meg, vagy két hetente beteg lettem, vagy folyamatosan menstruáltam a gyógyszertől, pedig többfélét is próbáltam.
2014. ápr. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
a tampont nem birom.szeretnék én is egy kicsit lubickolni a családdal, gyerekimmel.nem tudom mitévö legyek, ezért is várok válaszokat. hátha van tapasztalat.a doki azt mondta, semmi baj nem lehet. ezek szerint van tapasztalat, hogy állandóan vérzett?
2014. ápr. 8. 13:35
 8/20 anonim ***** válasza:
Intimtölcsért próbáltad már?
2014. ápr. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Én csináltam nagy ritkán ilyet, mert nagyon rosszul voltam régen menzesz alatt (még itthonról sem bírtam elmenni, nemhogy nyaralni vagy vizsgázni). De ha neked nincs ilyen problémád, csak kényelmi okok miatt nem vállalnám be az esetleges kockázatokat (lelkiismeretes orvos egyébként elküld tabletta felírása előtt vérvételre).
2014. ápr. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

utolsót kérdem, te hogy csináltad? bövebben...

néha nekem is kellemetlenséggel jár a menses,van, hogy megvisel. de nem mindig.

2014. ápr. 8. 13:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!