Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miré van az, hogy reggeli...

Miré van az, hogy reggeli első pisilésnél érzem, hogy tele van a hólyagom, nagyon kell pisilnem, mégis nyomnom kell, hogy valami kijöjjön?

Figyelt kérdés

Nagyon picit tudok csak reggel pisilni, de közben szétdurranok. Nyomnom kell, hogy jöjjön valami, aztán hagyom. 10 perc múlva megyek, akkor meg mint a vízesés.

Miért van ez?

20/L



2015. máj. 22. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van és egyáltalán nem vagyok nyugodt miatta, mondjuk nekem van miómám és feltételezem, hogy az nyomja a húgyhólyagomat, de szerencsére nem minden reggel van ez. Egyik barátnőmnek ciszta nyomta annyira, hogy egyáltalán nem tudott vécézni. Szerintem nézesd meg nőgyógyásszal.
2015. máj. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hetente járok nőgyógyászhoz szinte, sok problémám van. Szedek most egy gyógyszert, ami a vizeletre jó és mellette még tisztító teákat.
2015. máj. 22. 14:37
 3/3 A kérdező kommentje:
A 'Köszönöm a válaszod!' mondatom lemaradt! :)
2015. máj. 22. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!