Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket nem zavar a reggeli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem zavar a reggeli szajszag? Hogyan lehetne megis elkerulni, hogy ne kellemetlen szajszaggal ebredjek a baratom mellett?

Figyelt kérdés
2013. aug. 13. 09:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Neki is az van, de ha ennyire zavar, akkor siess ki fogat mosni, vagy rakj az ágy mellé mentholos cukorkát, vagy rágót.
2013. aug. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Emberek vagyunk.Vele jár.Nem igazán lehet elkerülni.Nem olyan zavaró hidd el.
2013. aug. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem tudod elkerülni. Annyit tehetsz, hogy rögtön ébredés után kimész fogat mosni, vagy az ágy mellé készítesz rágót, szájsprayt.
2013. aug. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar, általában reggel mindenkinek kellemetlen a szájszaga, de nem foglalkozunk vele, hisz ez teljesen normális. Ráadásul engem az sem érdekel ha hagymát eszik, és utána ad puszit, ez normális.
2013. aug. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Én ha felkelek, úgy is kimegyek pisilni, akkor már fogat is mosok.
2013. aug. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!