Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 39 éves vagyok.2 napja elestem...

T Anikó kérdése:

39 éves vagyok.2 napja elestem. Nagyon be vertem a melleimet. Akkor azt hittem leszakad. Át vizsgáltam magam azóta többször. Nem találtam semmi rendellenességet. Lehet ebből nekem a későbbiekben valamilyen problémám?

Figyelt kérdés

2015. máj. 22. 17:40
 1/5 anonim válasza:

Bár én nem vagyok orvos, csak a saját tapasztalatomat tudom leírni. 8-9 éve én is elestem, majd 1,5 éve éreztem fájdalmat és egy csomót a mellemben. Elmentem ultrahangos vizsgálatra és megállapították, hogy jóindulatú daganatom van és közölték, hogy menjek vissza 3 hónap múlva, hogy megnézzék nőtt-e vagy sem.Ehelyett azonban a háziorvosom javaslatára felkerestem egy sebészt Debrecenben, aki szintén megvizsgált és azt mondta, hogy igazából élhetek vele, de ha zavar, akkor javasolja a műtétet. 1 hónap múlva meg is műtőtt, ami kb. fél órás volt, azóta teljesen megszűntek a panaszaim, de kontrollra vissza kell járnom.

Nem tudom, hogy van-e összefüggés aközött, hogy elestem és hogy kialakult a daganat, de én azt javaslom, hogy inkább menjen el orvoshoz, az a biztos :)

2015. máj. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha napok múlva is fájni fog, érintésre érzékeny, akkor érdemes elmenni orvoshoz. Nem ártana.
2015. máj. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én, pasi létemre, gondolkodás nélkül elmentem volna az orvoshoz. Ha másért nem, hogy rögzítse az esetet, az időpontot, hogy később amikor már nem emlékszel annyira a dologara a kezelő orvos legalább lássa, mi mikor történt.
2015. máj. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha megütötted a melled, akkor borogatni kell! Én mentem már el hasonló problémával fiatalon orvoshoz, és aszpirin szedését javasolta a borogatáson kívül. Figyelemmel kell kísérni az ütés helyét. Nálam nem lett probléma, de hallottam kedvezőtlen kimenetelű mellsérülésről is.
2015. máj. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Semmi olyan következménye nem lehet, ami más test részeddel is megtörténhet, lábaddal, karoddal, stb.

Mell ütéstől nem alakulhat ki rák, vagy hasonló!!!

2015. máj. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!