Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tehetnék ha még nem állt...

Mit tehetnék ha még nem állt be a menstruációm de nyaralni szeretnék? 15 l

Figyelt kérdés
Anyával szeretnénk valamikor nyáron görögbe menni,viszont mivel még nem állt be így nagyon necces.Valoszinuleg megpróbalunk majd közvetlenül utána menni miután legutoljára megjön,de kérdéses hogy talalunk-e olyan utat ami megfelelő is.Nem tudtok valami tanacsot adni?Szűz vagyok,tampont nem hasznalok mert félek,meg nem is tudom mennyire lenne ott a melegben higénikus.Szerintetek mihez kezdjek?Nincs valami kicsit tartósabb megoldás?Esetleg ha valaki járt már hasonlo cipoben erdekelne a véleménye.Előre is köszi a válaszokat!:)

2015. máj. 22. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem értem a gondod, tampont bármikor használhatsz, abból baj nem lesz, jobb minden téren a betétnél. Persze kellemetlen ha pont nyaraláskor jön meg, de ki lehet bírni. Mást nem nagyon tudsz tenni, a nyaralást mindenképp előre kell foglalni... minél hamarabb, mivel úgy olcsóbb. Na meg ha későn foglalnátok lehet már hely sem lesz sehol.
2015. máj. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

drága aranyom, és drága buta anyuka

lehet venni úszásra használható tampont ha megjön mehetsz vele vízbe

nőből vagyunk ez ezzel jár, most csak azéért hormonnal bombázni magad h pontosan tud h neked mikor nem jöhet meg felelőtlenség és hatalmas hülyeség

mikor vízbe kszülsz használod ha csak kint akkor betét, a szűezek is hazsnálhatnak tampont a kis minit

2015. máj. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez jó ötlet, hogy miután megjön akkor kerestek utat! Szerintem nagyon nagy a választék és fogtok találni megfelelőt. Így nem lesz elszúrva a nyaralásod.
2015. máj. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.:) igazság szerint tampont egyszer szerettem volna használni de nagyon fájt.:/
2015. máj. 22. 23:38
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan menj akkor is, de akkor használj tampont.Hogyha kell és gondolod, akkor üzenetben tudok mondani 1-2 tippet, hogyan próbáld meg. Nekem most jött meg a napokban és most először használok tampont és teljesen sikerült. :D 14l
2015. máj. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!