Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Találkozott már valaki ezzel...

Találkozott már valaki ezzel a problémával?

Figyelt kérdés
2 éve kezdődött,azóta is tart. :-( Nemi szerv viszketése.Átmentem már 10 nőgyógyászon és számtalan mennyiségű gyógyszeren.HPV teszt N/A ismert,alacsony kockázatú,condyloma-szemölcs ecsetelése-elmúlása,trichomoniasis-kezelve,gombára felírt gyógyszerek,Candida teszt negatív,Canesten használata,NSC kevert,Klion 100,Grape Vital és egyéb természetes természet ellenes gyógyszerek,méhszájseb fagyasztás,28 évesen,eddig még tehermentesen.Ezek után ti mire gondolnátok?

2015. máj. 23. 14:39
 1/3 A kérdező kommentje:
Az Aids tesztet nem említettem-persze negatív eredménnyel,partner kezelése,fogamzásgátló elhagyása,egészséges életmód.P2-es citológia.Egyik leletemre ráírva:normál hüvelyflóra eltűnt.Csodálkoznom kellene ezek után?
2015. máj. 23. 14:43
 2/3 anonim ***** válasza:

Sajnálom hogy ezeken mész keresztül! Bocsi de sok okosat én nem tudok írni, 10 orvos se tudja mi lehet akkor az úgy elég fura.

Gondolom nem egy tisztálkodási szert próbáltál már így azt is ki lehet zárni..

2015. máj. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azóta is tart a problémám,egyik orvos Candida gombára írt fel gyógyszert,természetesen hiába,Candida teszt negítív ismét,fűzfa tea ami állítólag jó,Sepia 200 hatástalan,teafaolaj ideig-óráig használható,de nem tartós.Allergia tisztálkodó-szerekre kizárt,próbálkozások után :-( Feladtam...
2015. aug. 14. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!