Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi a baj velem? Szerintem...

Mi a baj velem? Szerintem ilyen problémával még nem sok férfi találkozott, de sajnos én igen! Engem már nagyon zavar úgyhogy szívesen meghallgatom a (NORMÁLIS) véleményeket, esetleg tanácsokat.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van nekem egy olyan problémám, hogy amikor az illető lánnyal csókolózom vagy akár csak simogatom akkor vagy merevedésem lesz (najó ez még nem lenne akkora gond) és/vagy elkezd szivárogni a sperma a péniszemből. Nem tudom miért van ez de már nagyon zavar és eddig MINDIG jelentkezett ez a dolog. :S

Nem vagyok szűz! De ez a probléma mindig is fennállt. Miután meg volt az első együtt létem azt hittem utána már elmúlik… Azt hittem, hogy a szex miatt izgultam, de úgy tűnik NEM! :S

Jah és ez szex közben sem valami jó dolog mert nem tud olyan kőkeményen állni ahogy kellene. Nem tudom van e valami köze hozzá,.. csak leírtam. Mellesleg rövid a fitymafékem is. Egyszer meg is sérült amikor a (volt)barátnőm „játszott” vele.

Ha tudtok segíteni akkor kérlek írjatok! Előre is köszi


19/F


2010. jan. 4. 22:54
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem nem a sperma szivárog belőle, hanem az "előváladék".

Ne aggódj, szerintem ez minden pasinál így van...

A fitymafékedet meg inkább orvossal nézesd meg.

2010. jan. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
szerintem gyakorolj sokat:)
2010. jan. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hali!


Innen elsőre, látatlanban nekem is inkább előváladéknak tűnik, ami ez teljesen természetes dolog, sz'al emiatt ne aggódj!

Amiatt se, hogy nem mindig kőkemény, de ezen tudsz némiképp javítani KEGEL-gyakorlatokkal, amit épp egy másik 19/F-nek, épp az előbb ecseteltem hosszasan egy másik kérdésnél, éppen ezért nem írnám le újra, hanem idelinkelem.


>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__5..


Ami pedig a rövid fitymaféket illeti, két dolgot javaslok.

1.) Kézzel naponta 2-3x próbáld meg egyre jobban széjjelhúzni, NE A FITYMA HÁTRAHÚZÁSÁVAL! (Ez csak egy ötlet, nem tudom, mennyire működne, mert nincs ien problémám, viszont kíváncsi lennék...tehát, ha kipróbálod, kérnék visszajelzést a részedről egy idő után...)

2.) Urológus 20 perc alatt ambulánsan bemetszi néhány helyen, majd összevarrja. Ill. ha annyira vészes a helyzet, akkor ott a Z-bemetszés.

!!! Azonban itt hívom fel a figyelmedet, hogy LÉGY RÉSEN, ugyanis egyes urológusok szívesebben csinálnák ezt kiegészítve TELJES KÖRÜLMETÉLÉSSEL, ami eleve nem szükséges, ha a fityma minden gond nélkül hátramegy. Szóval, ha rá akarna beszélni, NE MENJ BELE!!!


A "vadmacská(k)nak" meg üzenem, hogy csak óvatosan "fékezzenek"...! ;-)


Üdv: EE

2010. jan. 5. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez neked biztos gond, hogy már csókolózás közben is, de én így női szemmel azt mondom, hogy ez tök izgató, a volt barátom is ilyen volt, kis izgulós, és én nagyon szerettem :D! Valamiféle elismerés a lány felé, hogy ennyire kívánod én úgy gondolom ;)
2010. jan. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat:)!!!
2010. jan. 5. 18:11
 6/10 A kérdező kommentje:

Egyébként tényleg előváladéknak híják, arra is gondoltam csak valamiért nem azt írtam. Ezzel az előváladékkal nem lehet valamit csinálni? Mármint hogy ne legyen már a csókolózástól.

Köszi a tanácsokat...

Egyébkén így belegondolva... azért nem állhatott rendesen mert a barátnőm mindig agyon ráncigálta és fájt...és úgy néz ki nem élvezem a fájdalmat. Szóval szerintem ez a keményedési probléma megoldva. Kipróbálom azért ezt a "nyújtogatós technikát". Nem vesztek vele semmit. Ha nincs eredmény akkor ellátogatok egy orvoshoz.

2010. jan. 5. 18:36
 7/10 anonim ***** válasza:

Hali ismét!


Az előváladékkal amit egyébként "kéjcsepp"-nek hívunk sajna nem tudsz kezdeni semmit. Az a te "tiszteletcsepped", amivel megtiszteled szíved választottját és sztem is egész romantikussá teszi a szitut. (Igazad van 11:10-es! ;-) )


A bizalmat az ötletem irányába köszönöm, várom majd rá a visszajelzést! Fontos hogy ne erőszakkal csináld és mindig csak egy picit tovább nyújtsd egy bizonyos fájdalomküszöbig ill. azon egy picit túl. Előtte és utána érdemes kamillába áztatnod sztem a makkodat, hogy necsak felpuhuljon, hanem le7őleg ne is gyulladjon be...

Hogy pedig ki ne száradjon, rendszeresen kend be pl. Neogranormonnal, babakrémmel, vagy ha gyulladna Bepanthen Plus-szal esetleg Tetran kenőccsel. (Utóbbi jó zsíros!)


Sok sikert kívánok hozzá! A merevedésed és a vizelőképességed javítására, egészégének fentartására pedig KEGEL-tornázz naponta lega 2-3x a linkelt infó alapján!


Üdv: EE

2010. jan. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Jó tegyük fel romantikus.. de azért elég zavaró hogy pl egy mozi után (ahol csak ölelkezés volt) átázott gatyával jövök ki. De az lehetséges, hogy egy idő után, és/vagy egy bizonyos szexuális-tapasztalat megszerzése után elmúlik vagy mérséklődik?

Köszi a gyors és hasznos válaszokat!!

2010. jan. 5. 19:32
 9/10 anonim ***** válasza:

Miért? Olyan sok kéjcsep tör fel? <:-O


KEGEL-tornázz! Ezt nem győzöm ELEGET hangsúlyozni.

Ha nem javul, urológusnál kérj prosztatavizsgálatot. Igaz nem a legkellemesebb érzés, de bármilyen csöpögés kapcsán arra glok kapásból. Ha meg kizártuk a szervi bajt, akkor meg keress fel bátran egy szexológust!


Azért örülnék, és megköszönném, ha egy idő után visszajeleznél, akár itt, akár priveiben, hogy történt-e változás...szeretnék én is vmi reprezentatívat mdani azoknak, akik hasonló problémával felkeresnek engem!


Üdv: EE

2010. jan. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Okés, majd írok egy jelentést:D

Köszi:)

2010. jan. 6. 01:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!