Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan lehetne óriási melleket...

Hogyan lehetne óriási melleket műtét nélkül kisebbíteni?

Figyelt kérdés

Elmentem konzultációra szakorvoshoz, de ahogy elmondta a műtétet s gyógyulást elbátortalanodtam.

Azonban nagyon zavar, se fürdőruhát, fehérneműt, blúzt nem kapok az alakomra. De nemcsak az a baj, hogy ronda, de a hátam, derekam is fáj miatta. Nagyon szeretnék megszabadulni tőle.


2015. máj. 24. 23:13
 1/4 anonim ***** válasza:
csak műtét van...vagy masszív fogyókúra, ha túlsúlyos vagy
2015. máj. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem nagyon van műtét nélküli alternatíva. Maximum az, amit az #1-es is írt, hogy ha egyébként is van túlsúlyod, akkor a fogyókúra valamelyest segíthet.

Mivel a "probléma mérete" se ismert, ezért még megpróbálhatsz különféle gerinctornákat is, mert az is lehet, hogy kisebb mellekkel is lesz hát- és derékfájásod, mert például ülő munkát végzel és rossz a testhelyzeted.

2015. máj. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat. Rászánom magam a műtétre. Szerintem nincs sok túlsúlyom, 164/58, amiből jó pár kiló a mell. 70/H vagy mostmár I-s melltartó kéne, de ilyent már a Felina sem gyárt, csak neten tudok rendelni két télikabát áráért.
2015. máj. 25. 21:22
 4/4 anonim ***** válasza:

A BMI-dből és a 70-es körméretből ítélve valóban nem vagy elhízva, vagyis a fogyás tényleg nem tűnik opciónak.


Az előző válaszomban viszont elfejtettem megkérdezni, hogy a gyerekvállalással hogy állsz, mert mintha olyasmit is hallottam volna, hogy bizonyos kisebbítő műtéteknél átvágják a mellbimbó alatt a tejcsatornákat is, ami szoptatásnál gondot okozhat. Illetve lehet, hogy amúgy is kell szoptatás után utókorrekció. Ezeket érdemes még műtét előtt tisztázni.


(u.i.: biztos keresgéltél már a vetarán, de ha nem, akkor nézz szét ott is, mert pl. 3000-ért is látni 70H-st)

2015. máj. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!