Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Áhh, ezt nem hiszem el. Akkor...

Áhh, ezt nem hiszem el. Akkor sose lesz aki szépnek tart?

Figyelt kérdés
7,6 cm a homlokom és ilyen kiálló..a frufru nem áll jól mert vékonyszálú a hajam és így látszik. lány vagyok és szörnyű így élni :( mit csináljak? anyuék műtétet nem engednek...

2013. máj. 25. 11:41
 1/10 anonim ***** válasza:

hat nem par szalbol kell frufrut csinaltatni hanem induljon fentebbrol

google: bangs for girls


meg kit erdekel hogy vekonyszalu a hajad?

vagy te csak az elso par sorbol gondoltal frufrut vagatni?

azt ne tedd az mar nagyon divatjatmult, bena...

de ha fentebbrol indul az meg divatos is es jol nez ki

2013. máj. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

És még is mit akarnál megműteni?? A homlokot nem lehet... Egyébként meg kizárt, hogy látszana frufrunál, hogy vékony szálú, mert nekem is vékony szálú hajam van (nagyon) és nem látszott.

Egyébként meg gondolja arra, hogy másnak nincsenek lábai stb. sokkal hátrányosabban él és még sem nyávog ennyit.

2013. máj. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

pff.. ide is csak bunkkkoo emberek járnak? k_pjátok be akkor és ne írkáljatok!! Nem tudjátok milyen szar,tudom hogy vannak nálam roszabb helyzetűek is de ti nem éltétek át hogy emiatt mennyi cikizést kaptam..

Milyen műtét?:D sík hü:D lye vagy.:))) meg szerinted én azthittem hogy a homlokot meglehet műteni? LOL -.-"

iskola? kérlek :)

2013. máj. 25. 14:02
 4/10 anonim ***** válasza:
58%

elso vagyok.


de egy kis hisztis p vagy kerdezo.

szerintem tok normalis valaszt irtam...

segito tanacsokat erre meg ezt kapja az ember!

kis tusko...


akkor menj es bombolj a tukor elott mert ilyen rondan es BUNKON sose lesz baratod... legalabb ha kedves lennel, de meg az se!

2013. máj. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nem is csodálom hogy senkinek nem tetsezl
2013. máj. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
hidd el kérdező, nem mindenkit érdekel milyen a hajad, az viszont sokkal kiábrándítóbb ahogy viselkedsz.
2013. máj. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Képet kapunk?
2013. máj. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nem a homlokod miatt nem kellesz senkinek. Én inkább a modorom miatt aggódnék a helyedben.
2013. máj. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

A kérdezőnek csak annyit mondanék h te írtad már rögtön a kérdésed végére,hogy "anyuék műtétet nem engednek..."

Aztán meg itt lecseszel mindenkit,mert hogy "te nem is mondtál műtétet"??

Szerintem azt se tudod h mit beszélsz..

Jah,am nemtudom mit nyavajogsz egy 7,6 cm homlok miatt,nekem majdnem 6 cm,és oké h még senki nem mondta nekem h hülyén nézek ki a homlokommal,dea 6 se sokkal kisebb mint a 7,6...

2013. jún. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Bocsánat, de én nem igazán tudom elképzelni, hogy hogy nézel ki. Nekem 7 cm magas a homlokom, a tied kicsit magasabb. És? Nem értem mi olyan abnormális a 7,6 cm-s homlokon. És mi az, hogy "ilyen kiálló"? Milyen 'ilyen'? Kiáll a homlokod? Ha küldenél képet, akkor azért megkönnyítenéd a dolgunkat, de szerintem te csak egy nyavajgó pcsa vagy, aki odaáll a tükör elé, és azt mondja, hogy 'jaj, olyan ronda vagyok!'. Ahelyett, hogy itt bunkóskodsz, örülhetnél annak amid van.

[link]

[link]

[link]

2014. aug. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!