Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a véleményetek azokról...

Mi a véleményetek azokról akik elég korán kezdik a sexet? (Lennt)

Figyelt kérdés

Csajokkal beszélgettünk és mindenkinek de még a srácoknak is az volt a véleménye hogy szégyen és nagyon sokaknak az ilyen lányokról meg van a véleményük mêg ha nem is mondják ki,arra kellenek csak.

Szomorú nem?


2015. máj. 25. 15:49
 1/6 anonim válasza:
0%

Nekem semmi bajom velük. Sőt, kicsit irigyelem is őket, mert még mindig szűz vagyok. :D


19/L/L

2015. máj. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

Azért ez összetettebb annál, hogy ki, mikor kezdni.

Lehet, hogy valaki 14 évesen veszti el a szüzességét, de utána 10 évig ugyanazzal a fiúval van.

Vagy lehet, hogy 18 évesen, aztán minden hétvégén mással.

Attól még nem lesz valaki k_urva és nem csak arra kell, azért, mert fiatalon veszítette el.

Az viszont (személyes véleményem szerint) azért fura, hogy ha nagyon fiatalok élnek szexuális életet, hiszen a testük biztosan alkalmas rá, de a lelkük, eszük egyáltalán nem.

2015. máj. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%

Aki a teljes kifejlődés elött kezdi a nemi életet (kb 18 év), az komolyabb veszélynek teszi ki magát a daganatokat illetően, mint azok akik ezt nem teszik. Pláne ha hormon rendszerébe is belenyúl pl. fogamzásgátló szedése miatt.

Ha a partnereit is váltogatja, akkor meg főként.

Az ilyenek miatt ajánlott az évenkénti szűrés, nem a normális nevelést kapott lányoknak, asszonyoknak, akik ráérnének 23 éves koruktól kb 2 évente elmenni. (protokoll szerint is!)

2015. máj. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én 19 évesen veszítettem el a szüzességemet. Kicsit bánom, mert nem vagyok a korai szex pártján, de mégse bánom, mert azzal a fiúval csináltam, akivel nem csak rövidtávú kapcsolatot meg hasonlókat tervezünk.


Fiatalon (13-17 évesen) lehet, hogy összejön egy lány azzal a fiúval, akire azt mondja, hogy ő lesz a férje és hasonlók, de szerintem ennyi idősen ezt nem lehet megmondani. Emellett a fiúk sem feltétlenül feleséget keresnek már maguknak vagy ha igen, azt másik korosztályból.


Összességében én elítélem, de tiszteletben tartom mások véleményét. Nem kap mindenki egyforma nevelést és nem is egyforma közegben növünk fel. Gondolhatja valaki abban a pillanatban, hogy igen, ez már jó alkalom és nekem már kell, de szerintem egy 13-17 éves fiatalnak nincs szüksége a szexre.

Személy szerint nagyon megbántam volna, ha akkor veszítettem volna el a szüzességemet.


Remélem a hozzászólásom senkinek sem fogja a szemét szúrni, igyekeztem úgy fogalmazni, hogy ne bántsak meg vele senkit sem.


20/L

2015. máj. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon sajnálom őket, tényleg.
2015. máj. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is azt tartom durvának amikor 16 éves kora előtt csinálja valaki,szerintem az szégyen valamilyen szinten.Nem tudok rájuk pozitívan gondolni.


De az is baj hogy sok szülő meg mintha még szinte ősztönézné is a gyereket,hiszen hányan hagyják hogy 14-15 évesnél fiú aludjon,idősebb fiú.A szülőn sok múlik,simán el lehet érni,meg lehet érteti a gyerekkel,meg beszélgetni hogy legalább 16 éves koráig várjon vele és még így sem mondtam sokat.

2015. máj. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!