Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a velemenyetek azokrol...

Mi a velemenyetek azokrol akik mentalis betegek es emiatt gyogyszeres vagy egyeb ongyilkossagot kovetnek el mert mar nem birjak elviselni a szenvedesuket?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 17. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:

mi lenne?


sajnalom oket.

2015. ápr. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mentális betegek.
2015. ápr. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van olyan helyzet (volt..) , amikor megértem.
2015. ápr. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A gyógyszereset nem tudom megérteni, már ha nem valami mexikóból rendelt bivalyerős biztosmegöl cuccról van szó. Ezek nagyrésze TUDJA, hogy nem fog belehalni, és figyelemfelhívásból próbálkozik, amit én szánalmasnak érzek személy szerint. Naponta gondolok az öngyilkosságra, és mindig végiggondolom, ezt a napot még végigcsináljam-e, de nem hangoztatom és ha eljön a pillanat, hogy megtegyem, úgy fogom csinálni, hogy belehalok, és kész. A halál magánügy... Senkinek sincs beleszólása abba, hogy ki meddig élhet. Biztos fáj elveszteni a szerettedet, de miért nem gondolt senki erre az eshetőségre, amíg még élt és (többnyire láthatóan) szenvedett? Ha meg nem tették, viseljék a következményeit. Valószínű ő jobban szenvedett náluk, hisz az életéről mondott le emiatt. Maximálisan támogatom az aktív eutanáziát még ilyen esetekben is, akkor nem kéne senkinek illegális szarokat rendelni a netről, meg összeagyvelőznöm a körutat.
2015. ápr. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En meg ertem őket mert ebben a helyzetben voltam én is. Most csak képzeld el hogy éveken at bántanak akar csak szavakkal amik rosszul esnek egyre rosszabbul es ertektelenek latod az életedet es egy rosszabb napon ugy érzed h kesz eleged van es feladod.. Konnyu ezt igy elítélni de amig nem eled at addig nehez elképzelni..
2015. okt. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!