Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt már valaki hasonló...

Volt már valaki hasonló helyzetben? Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Sose volt rendszeres a menstruációm de mostanában nem úgy vérzek mint eddig, hanem teljesen máshogy. Régebben rendesen tartott 1 hétig körülbelül és ebbe benne volt az enyhe, barnás vérzéstől az alvadtvéres cuccig minden. Most meg csak végig barnázom szinte az egészet, vagyis vér is jön de csak kevés és nem normálisan. Ez tart 2-3 hétig és amikor nagynehezen elmúlik, rá 2-3 hétre ugyanúgy jelentkezik. Ezalatt csak akkor szoktam jobban vérezni ha együtt vagyok a párommal vagy én csinálom magamnak, viszont akkor nem nyúlok be de ugyanúgy megindul. Aztán ugyanúgy visszaáll mint az esemény előtt. Félek orvoshoz menni, irtó szégyenlős vagyok pedig egyszer el kell majd mennem mert így még csak találgatni se tudok. Úgyhogy most kérlek hanyagoljuk a "menj orvoshoz!" válaszokat. Ti voltatok már így? Esetleg ötletetek van?

18 éves vagyok.


2015. máj. 25. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Progeszteronhiány és sárgatest elégtelenséged van. Amíg ez fent áll és nem kezelik, nem leszel terhes, ha még ehhez antibaby tablettát szedsz, akkor még mérgezed is magad pluszba.

Keress egy lelkiismeretes Nőgyógyász-Endokrinólógus dokit. Ő elvégezteti a neked megfelelő vizsgálatokat. A sima nőgyógyász le fog pattintani, és csak a Norcolutot irja fel de nem megy utána a problémának, ezért kell az endokrinólógus.

2015. máj. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sem magadtól, sem a gyógynövényes teáktól nem fogsz rendbe jönni.

Erre egy elég komoly és összetett viszgálat utáni kezelés szükséges. Ha ezt nem csináltatod meg, akkor a sima nődokik állandóan egészségügyi küretet csinálnak, és a Norcolutot nyomatják..

2015. máj. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hülyeség, de nem elképzelhető, hogy vízhiányod van? Iszol elég folyadékot?
2015. máj. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ultrahangot kellene csináltatnod, és hormonszintet kell nézetni vérből!
2015. máj. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!