Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Esélyes, hogy terhes vagyok?

Esélyes, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Barátommal egyetlen egyszer csináltuk gumi nélkül, de az is februárban volt már.. Utána rendesen meg is jött. Azóta MINDIG gumival védekeztünk, és most már egy napja késik.. Tudom, kicsit hülyének tűnhetek ezzel az egy nappal, de én nagyon nagyon félek.. Elseje körül szokott megjönni, de áprilisban nem tudom miért, 24.-én jött meg. A naptáram úgy jelzett, hogy tegnap kellett volna megjönnie.

Lehetek terhes? Nagyon félek, ne nézzetek hülyének. Vagy lehet a sok stressztől? Erre is most nagyon ráparázok.


2015. máj. 26. 15:52
 1/3 Yolo2 ***** válasza:
Lehetsz terhes, ha valami gebasz volt a gumival, de napokat simán késhet, pláne ha stresszes vagy.
2015. máj. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Barátom egyszer sem ment el bennem azt hozzátenném
2015. máj. 26. 16:19
 3/3 Yolo2 ***** válasza:
Akkor ha így is teherbe estél azt a sors akarta. :D Ne aggódj szinte biztos hogy nem vagy terhes.
2015. máj. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!