Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátnőm szűz. Eddig megujja...

A barátnőm szűz. Eddig megujjaztam, ő kiverte. Múltkor együtt aludtunk. Este kiverte (ekkor múlt el a "betegsége") A hasamra élveztem, onnan letöröltük meg a kezünkről is. Aludtunk (kb 6-8 órát) majd reggel megujjaztam. Esélyes hogy terhes legyen?

Figyelt kérdés
(Matematikailag esélytelen tudom, de már 3. napja késik a menzesze) Kaptak injekciót (tetánuszt), ettől is késhet?
2015. jan. 22. 18:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem.
2015. jan. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
annyi ido alatt megszarad teljesen a kezed mert valamilyen szinten a sperma is eloleny.. azert kivancsi vagyok hany eves lehetsz ha csinalod de nem ertesz hozza?
2015. jan. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%

A sperma élettartama 40-72 óra nap 20 fokon, persze nyílván az ondó meg

a prosztata váladéka megszárad, így némi esély mégis van de kb annyi mint hogy rádzuhan egy repülőgép az utcán :D

2015. jan. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tudom én is hogy nem lehet, csak akkor miért késik már ennyi ideje..!? Ezt nem értem... S gondoltam megkérdezem..
2015. jan. 22. 18:29
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
G.c. büdös lehetett másnapra. Higénia, kézmosás!
2015. jan. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
34%
Kis takony vagy és még hülye is!
2015. jan. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A levegőn kb 10 másodperc után életképtelenek. Te sem vagy egy észlény.
2015. jan. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
3 nap még nem a világ vége..nem kell aggódni...a menzesz elég bonyolult , akármi megzavarhatja...lehet stressz, túlhajszoltság, fogyókúra, gyógyszerek ami miatt késik de legtöbbször funkcionális eredető...hormonális eredetű.
2015. jan. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
72%
Szárított g.c., ez levédetem baz:)
2015. jan. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%

Mielott belevagtok a dolgokba miert nem lehet elotte tajekozodni? Nem is varok valaszt.


Ezek alapjan azt is kinezem, hogy vedekezes nelkul megszakitasosan vedekeztek ami ugye nem is vedekezes, mert az elovaladekban is vannak spermiumok.


Nem bantasbol, de na.


Egyebkent nem lehet terhes ennyitol, de ha "frissen ge..zett kezzel" (nem tudom maskent fogalmazni xD ) nyulkalsz benne az nem ajanlatos.


Amugy a menstuacio kimaradasa mastol is lehet.


Nem erdekel, hogy miket csinaltok egymassal.

2015. jan. 23. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!