Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan zajlik a nőgyógyásznál...

Hogyan zajlik a nőgyógyásznál a vizsgálat amikor fogamzásgátlót iratok fel?

Figyelt kérdés
Június 15-ére kaptam időpontot csak, de lehet hogy akkor pont megfog jönni. Ilyenkor ne is menjek el?Mondjam le vagy menjek el és akkor mondjam meg a dokinak mi a helyzet? Csak a rossz az, hogy ki tudja legközelebb mikorra kaphatok új időpontot.És ügye így is max júliusban kezdhetem el szedni, de akkor lehet még később.Meg lehet kérni a dokit, hogy ne csillagászati áru gyógyszert írjon fel?8Sajnos csak gyest kapok, ami nem sok,nem tudnék 6-7 ezret kifizetni , és mindenképpen gyógyszert szeretnék szedni)Ami nem "hízlal"? Köszi a válaszokat.

2015. máj. 26. 18:13
 1/8 anonim válasza:
100%
hát engem elküldött vérvételre, és az alapján írta fel, ami nekem jó.
2015. máj. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
előző vagyok, azt nem tudom, hogy lehet-e kérni olcsóbbat. kérdezd meg tőle. de azt tudom, hogy nem jó bármi, bárkinek ezekből. hogy hízlal-e? ez a szervezetedtől függ, és attól, hogy mit vált ki a hormon háztartásodból. anyukám pl kicsit szőrösödött tőle, barátnőimnek nőtt a mellük egy kicsit. de van olyan, hogy semmit sem vált ki.
2015. máj. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem 1 hónapra lebontva 2300ft.(3 leveles dobozban)

1 levél viszont 3000 fölött lenne.

tőlem kérdezte az orvos, hogy kb mennyi fér bele havonta. de mondhatod magadtól is, olyan sok féle van már.

nekem rutinvizsgálat volt csak. adott vérvételre beutalót, de már az eredmény előtt felírta, azóta is azt szedem több mint egy éve.

kérdezett még olyanokat, hogy a családban volt -e mélyvénás trombózis stb.

azt nem tudom, hogy menstruáció alatt mi a teendő. de receptet lehet fog felírni.(Tudok olyanról ahol semmi vizsgálat, már írta fel)

2015. máj. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

én nem híztam tőle. de viszont a nemi vágyaimat hazavágta, emiatt tervezem a váltást, vagy hogy abbahagyom.

néha azt kívánom inkább híztam volna tőle, de így elég rossz a párom azt hiszi vele van a baj

2015. máj. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az orvos attól hogy szűz vagy akár rendes rákszűrést is végezhet csak éppen szűzekre kialakított kacsa segítségével.
2015. máj. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2015. máj. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem semmit nem csinált elém baszott egy listát és válasszak na hát azóta se mentem hozzá többet
2015. máj. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, hasznosak voltak.Bár ügye azt levágtam,hogy nőgyógyász más, valahol vizgyálat van, valahol csak receptet írnak. Annak, aki a szűzek témával jött, nem hiszem, hogy én az lennék, ha gyesen vagyok ;) Meg igazából, azért kérdeztem , hogy hogyan zajlik, mert én a gyerek születése előtt csak óvszerrel védekeztem,nődokihoz csak a terhességem alatt jártam, így nem tudhattam.De köszi még egyszer mindenkinek!
2015. jún. 1. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!