Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit kéne tennem?

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Étkezési zavarbol kifolyólag a sokaig alacsonyan levo suly miatt kimaradt nagyjából 1évig a menstruációm.mikor szüleim rájöttek, etettek,felment a sulyom es megjott.Ekkor vegeztettunk egy nogyogyaszati vizsgalatot,aminek eredmenye pozitív lett:semmi szervi elvaltozas, van peteeres. Azonban azota az idopont óta megint nem jott meg, igy mar lassan fel eve.gondoltam ra, hogy iratok fogamzasgatlot, de az csak látszólagos megoldas lenne.a szüleimnek nem merek szolni, mert felek azthinnek megint gond van az etkezesemmel, es bevitetnenek a pszichiátriára.nem tudom mit kellene tennem. Most rozmaring teat iszom es d vitamint szedek hátha segit. Mit javasoltok ?

2015. máj. 26. 22:47
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ami fontos lehet : 16 éves vagyok, 168cm es 50-51kg
2015. máj. 26. 22:49
 2/12 anonim ***** válasza:

Hány kiló voltál, amikor utoljára menstruáltál?

Kigyógyultál az étkezési zavarból?

2015. máj. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ami fontos lehet : 16 éves vagyok, 168cm es 50-51kg
2015. máj. 26. 22:54
 4/12 A kérdező kommentje:
50,5 /már teljesen gyógyult vagyok
2015. máj. 26. 22:54
 5/12 anonim ***** válasza:

És pontosan mit értesz azon, hogy "bevitetnenek a pszichiátriára"?

Szokták ezt mondogatni neked, vagy mit kell ezen érteni pontosan?

2015. máj. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nőgyógyászhoz kellene menned, ha az étkezésed rendben van, a szüleid nem hiszem, hogy bevinnének pszichiátriára, szólj édesanyádnak legalább. Terhesség nem jön szóba, gondolom, hormonszintet, peteérést meg kellene újból nézetni. A hormonháztartás elég kényes, ha megborult valami miatt, időbe telik, amíg teljesen helyreáll.
2015. máj. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Hogy esetleg arra gondolnak hogy azert marad el a menzeszem mert nem eszem rendesen es ez miatt bevisznek.

Akkor mindenképpen nogyogyasz a megoldas.

Köszönöm szépen! :)

2015. máj. 26. 23:02
 8/12 anonim ***** válasza:

Csak nem értem ezt a "bevisznek" dolgot. HOVA visznek be?:)

A pszichiáter ugyanabban a rendelőben rendel, mint a nőgyógyász, Te mész be hozzá időpontra, ha mész. :)

szóval amiért nem mersz szólni nekik, az nem létezik. Nem tudom, honnét vettél ilyen képzeteket.:)

Szóval szerintem szólhatsz otthon.

2015. máj. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Meg elég furcsa lenne, ha azok az emberek, akikkel egy lakásban laksz, nem LÁTNÁK, hogy mennyit eszel valójában. Ha pedig látják, miért hinnék azt, hogy nem eszel?...
2015. máj. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A gyermekpszichiatriai osztalyra vitetnenek be. Voltam már bent (más okok miatt ),soha többé nem akarok visszamenni.
2015. máj. 26. 23:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!