Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Visszatérő felfázással mi a...

Visszatérő felfázással mi a teendő?

Figyelt kérdés
Nos, úgy gondolom ezzel a problémával sajnos nem vagyok egyedül, hátha itt segítséget kapok...már sok oldalon körülnéztem de hátha valaki tud innen is segíteni. A helyzetem a következő: még 2 hónapja valamilyen okból kifolyólag felfáztam (18 éves vagyok, van barátom is)a háziorvostól kaptam rá egy port amit fel kellett oldani majd meginni. Egyszeri kezelés. Elmúlt pár napra majd visszatért, ekkor már antibiotikumot kaptam 5 napra. Hatott de 2 hét múlva visszatért. Következő út a nőgyógyász volt hüvelytablettát kaptam fertőzésre, gombára...ideig óráig hatott és most 3 hét elteltével visszajött...nem értem mi lehet ez, csíp pisiléskor, egyfolytában pisilési ingerem van:( Urológust még látogassam meg azért? Szedtem tőzegáfonyát, urogin tinktúrát is:S vizeletvételen is voltam már... Mit tegyek?

2015. máj. 27. 22:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Az immunrendszeredet kell rendbe tenni, az antibiotikumszedes, gombasodas ordogi kor. Szexualis elet utan rogton vizeleturites, partnert is nem art leszurni.Pr_ Gas_ro 8_5 a belrendszer rendbetetelehez kuraszeruen, G_nof_or a huvelyi terulet bakteriumflorajanak rendezesehez ajanlott, orvossal konzultalj persze, a fentieket egy urologus ajanlotta anno.
2015. máj. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!