Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfazas miatt nem jon meg....

Felfazas miatt nem jon meg. Normalis?

Figyelt kérdés

Nagyon csunyan felfaztam. Vereset pisiltem 1 hetig nagyin fajt. Szedtem ra antibiotikumot. A parommal ovszerrel vedekezunk de neha a legelejen 1-2tolasig berakja nelkule. De az ritka eset. Mar majdnem 2 hete kesik a menzeszem. Vettem forro furdot akkor jott egy kis ver aztan masnap picit tobb azota viszont csak ilyen rozsdabarna van es eleg keves mint a menzesz utolso napjan. Gorcsolok. Es valamikor nagyon faj a jobb petefeszkem. Segitsetek mi lehet a baj? megyek vele orvoshoz de az meg odebb van 6nappal.

elore ia koszonom a valaszokat.


2015. máj. 28. 09:24
 1/3 anonim ***** válasza:

nyugi

a felfázás és az antibiotikum miatt van

2015. máj. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha a párod berakja óvszer nélkül, akkor teljesen nem zárható ki a terhesség. Az előváladákban is van élő spermium, ami képes a megtermékenyítésre.

2 hét késés után mindenképpen csinálj egy terhességi tesztet otthon. Ha az negatív, akkor ez a lehetőség kizárva.

Viszont a görcsölés, petefészek fájdalom nem jó a hólyaghurut után. Elképzelhető kismedencei gyulladás is. Ha a terhességi teszted negatív, akkor is szükséges lehete egy orvosi vizit. Ha nincsen magas lázad, akkor lehet várni 6 napot.

2015. máj. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen:)

mindenképpen csinálok tesztet holnap:)

2015. máj. 28. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!