Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátlót szedek (Deciora...

Fogamzásgátlót szedek (Deciora), a betegtájékoztató alapján csúsztathatom a menstruációt úgy, hogy két levél között nem tartok szünetet, hanem csak a második után. Biztos, hogy így minden rendben lesz? Valaki csinált már ilyet?

Figyelt kérdés

"- A MENSTRUÁCIÓS CIKLUS KÉSLELTETÉSE: MI A TEENDŐ?

- ANNAK ELLENÉRE, HOGY NEM AJÁNLOTT, KÉSLELTETHETI A MENSTRUÁCIÓS CIKLUST (A MEGVONÁSOS VÉRZÉST), HA TABLETTAMENTES IDŐSZAK NÉLKÜL KÖZVETLENÜL EGY ÚJ CSOMAG DECIORA 3 MG /0,02 MG FILMTABLETTA SZEDÉSÉT KEZDI EL ÉS FOLYTATJA A MÁSODIK CSOMAG VÉGÉIG. PECSÉTELŐ VAGY ÁTTÖRÉSES VÉRZÉST TAPASZTALHAT A MÁSODIK CSOMAG SZEDÉSE ALATT. A SZOKÁSOS 7 NAPIG TARTÓ TABLETTAMENTES IDŐSZAK UTÁN KEZDJE EL A KÖVETKEZŐ CSOMAGOT.

- KÉRHETI ORVOSA TANÁCSÁT, MIELŐTT A MENSTRUÁCIÓS CIKLUS KÉSLELTETÉSE MELLETT DÖNT."



2015. máj. 29. 08:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez veszélyes, és hülyeség, ne csináld!!! Biztosan jól olvastad ezt te? Úgy lehet csúsztatni, hogy nem tartasz szünetet, hanem a következő levélből beveszel MAXIMUM 5 szemet, és utána hagyod ki az egy hetes szünetet, így a levelet folytatva az a ciklusod már 5 nappal rövidebb lesz. Így még nem probléma, de 2 levelet egyben beszedni nagy hülyeség! Ne bolygasd meg ennél jobban a hormonokat!

18L (Yadine-t szedek fél éve)

2015. máj. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A szöveget bemásoltam szó szerint. Én így értelmeztem.
2015. máj. 30. 02:31
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Csináltam és nem lett belőle semmi gond
2015. máj. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :) Interneten kérdetem egy nőgyógyászt, azt a választ kaptam, hogy évente egyszer, a tabletta normális szedése mellett becsúszhat egy ilyen, és nem lesz gond, úgyhogy megnyugodam!
2015. máj. 30. 20:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Én Harmonetet szedek 10 éve, és nekem is ezt mondta az orvos, évente egyszer nyugodtan lehet csúsztatni így. Én eddig kb. kétszer csináltam (nyaralás miatt), nekem nem volt sem áttöréses, sem pecsételő vérzésem, de azért mindig volt nálam tisztasági (a biztonság kedvéért).

27N

2015. jún. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!