Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek? Táborba fog...

Mit tegyek? Táborba fog megjönni külföldre megyünk és pont akkor fog megjönni

Figyelt kérdés
.Strandolni lehet mivel tengerpartra megyünk és ott én is szeretnék.Tanpont nem akarok használni ismétlem tampont NEM akarok használni tudom h az az egyetlen megoldás de NE akarok.Betéttel tuti nem lehet fürödni??annyira rossz és a fiúk és kifognak röhögni többiek tampont használnak de én NEM akarok.
2015. máj. 29. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Miértnem?
2015. máj. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Akkor majd ülsz a parton és lesel. Próbáld ki a betétes módszert egy kád vízben és rájössz, miért marhaság - már ha úgy egyszerűen belegondolva nem látod át.

A tampon nem az ördögtől való, semmi bajod nem lesz tőle.

A viselkedésedből ítélve még nagyon gyerek lehetsz, úgyhogy szerintem még annyira nem is pontos, hogy ki tudd számolni, simán lehet, hogy nem is akkor lesz meg.

2015. máj. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom...ha csak nem provokáció,akkor te nagyon hülye vagy?Betéttel fürdeni?És most nem az esztétika,bár biztos guszta látvány a kis szárnyacska a fürdőruha alsón,de úgy kb.kiázik a vér a vízben,szép piros lesz.Remélem elképzelted a látványt és vetetsz anyukáddal egy doboz tampont.Vagy nézheted a partról a többieket.
2015. máj. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért nem,mert még nem próbáltam és 13/L vagyok!!!!!Gyerekes viselkedésem nincsen,mert nem vagyok az!!!Azért,köszi a válaszokat.Igen,egyébként nagyon hülyr voltam h ilyen kérdést feltettem h betéttel fürdeni miért nem lehet,ez eleve is nyilván való.Na minddegy hát nemtudom mi lesz max majd csak én ülök ott.
2015. máj. 29. 18:48
 5/7 anonim ***** válasza:
58%

13 évesen mégis mi vagy, ha nem gyerek? Tampont ne használj, mert még mindig igaz, h vízben is meg tudja magát szívni. Egyébként sokaknak elcsúszik a menzesze, ha külföldön van. Nemrég volt is erről is kérdés.

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__68670..

2015. máj. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Bízzál benne, hogy mire férjhez mész, elmúlik ez a " de én NEM akarok." időszakod. Még azt gondolják, hogy egy kis hüye hisztis pcsa vagy.
2015. máj. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

5., 6.: Kamaszkor, ne törődj vele.

Kérdező, például az idegességtől is késhet, sőt kimaradhat a menstruáció. Bár nem biztos, hogy úgy fogod érezni, hogy érdemes volt felizgatnod magad ezért. De hát kamaszkor.

2015. máj. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!