Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Édesanyámnak húgyhólyagtumort...

Édesanyámnak húgyhólyagtumort diagnosztizáltak tavaly. Szedi a sok gyógyszert, és most nagyobb mennyiségű vér, és alvadt vér folyik belőle. Ez normális lefolyás?

Figyelt kérdés
Sajnos áttétes, szinte mindenütt van. A betegségéhez képest "jól van", persze a fájdalom az leírhatatlan,amit érez szegény. Az az érdekes, hogy a hasánál nem fájlal semmit, hanem a háta miatt szenved, talán mert a tüdején is rajta van a tumor. :( 3x volt műtve, azután megszűnt a vérzése, de most kb. 1 hete, hogy napról-napra egyre erősebb nála, és elég nagy vérdarabok is jönnek ki belőle. Esetleg van vkinek tapasztalata, hogy ez miért van? Sajnos orvos ismerősöm nincs, akit meg tudnék kérdezni. Holnap felhívom az orvost is, hogy ugyan mondjon már valamit, vagy javasoljon valamit, amitől megszűnne... :(
2013. nov. 24. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Az én homeopátiás könyvem azt írja, hogy erre ezt kell elszopogatni minden nap egyszer 3 globuluszt éhgyomorra:

CROTALUS HORRIDUS CH9. Bármely nagyobb patikában meghozzák Nektek 1 nap alatt és kb. 800 Ft lehet az ára.

Min. 1-2 hónapig minden nap.

2013. nov. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
AZért menjetek el az urológushoz
2013. nov. 25. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Édesanyám december 8-án elhunyt. :'( Sajnos nem segített rajta semmi. :'(

Ő Syncumart szedett, és utólag kiderült az már nem kellett volna, ezért a doktor nő injekció formájában javasolta. Ezt alkalmaztuk egy darabig, majd meg is szűnt neki a vérzés... De aztán már nem kellett tovább adni. Istenem, nem hittem volna, hogy ilyen hamar elmegy. :'( Pedig június végén költözünk haza, együtt voltunk még 5 hónapot és pár napot, és vége. Hihetetlen! :((((( Nagyon hiányzik! :'( :'( :'(

2014. jan. 6. 20:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Őszinte részvétem.
2015. jan. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm. :'( :( :(


Utólag okos az ember...Most már tudom hogyan segíthettünk volna rajta, ha nem is teljesen, de még ma is élhetne...De a Sors így hozta, el kell fogadni, mert nem tudom megváltoztatni a megváltozhatatlant. :'( "Nem baj", úgyis fogunk találkozni egyszer, és örökre együtt leszünk. <3 :(

2015. jan. 18. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!