Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak a túlzott...

Mit csináljak a túlzott szőrösödéssel? Mi a véleményetek a Diane 35 fogamzásgátlóról? 17/L

Figyelt kérdés
A nőgyógyász ezt írta fel,mert eléggé szőrös vagyok a hasamon,hátamon és a karomon. Nagyon sok rossz mellékhatást olvastam,viszont azt hiszem,hogy nincs más választásom,mert elég durva a helyzet. Kinézetre egy normális,csinos lány lennék,viszont így félek,ha lesz egy barátom mit fog szólni például a szőrös hasamhoz. Nagyon ciki így tesiórán öltözni,hogy meg ne lássa valaki és mindig hosszabb pólót venni,hogy véletlenül se látszon semmi,pedig szinte kockahasam van. Néha úgy érzem,hogy reménytelen,hogy valaki is belém szeressen így.

2015. máj. 31. 18:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem kellene emiatt ennyire aggódni. Az én barátnőm is nagyon szőrös,mégis elfogadom.
2015. jún. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Noi333 válasza:
szia! én szedtem a diane 35 tabit nekem pattanásos volt az arcom és amiatt irták fel... nekem bevált nem éreztem mellékhatást sem a ciklusom is beállt tőle rendesen.... meg voltam elégedve vele... talán annyi hogy hiztam de nem biztos. hogy attól....
2015. jún. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!