Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sztetek diane 35 fogamzasgatlo...

Sztetek diane 35 fogamzasgatlorol mire érdemes valtani? Nagyon felek h. visszajönnek a pattanasok.5eve szedem es az orvos szerint valtani kell, mert majrakot okozhat.

Figyelt kérdés
Eddig nem volt vele bajom,nem hiztam nem görcsöltem.van köztetek olyan aki szedte és abbahagyta?vlhol azt is olvastam hogy ha hajhullas is lehet ha nem szedem mar.
2011. febr. 14. 18:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Vannak már olyan gyengébb fogamzásgátlók, amelyek szintén antiandrogén hatással rendelkeznek (pl. Yasminelle). De az orvosod tudni fogja, és olyat fog felírni, ami neked jó (remélhetőleg).

Bár lehet más orvost kellene keresned, ha hagyta, hogy 5 évig szedd a Dianét, mikor azt egy évnél tovább nem szabadna.

2011. febr. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Így van! 1 évnél tovább folyamatosan nem szedhető! Én a helyedben nagyon gyorsan elmennék a háziorvoshoz egy vérvételes beutalóért és még gyorsabban nőgyógyászt váltanék.

Nekem Lindynette 20-at írtak fel a Diane után.

2011. febr. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És neked nem lett ujra csunya a böröd?mas forumokon olvastam hozzam hasonlokat.valaki azt irta h. ujra szörnyü lett es a haja is hullik.tudtok olcso es jó nögyogyit bpen?obudan vagy akarhl?
2011. febr. 14. 19:21
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Pár pattanásom szokott lenni, de az nem olyan vészes. A hajad pedig sok mindentől hullhat (stressz, kialvatlanság, össze-vissza étkezés, kevés folyadékbevitel gyulladás a testben vagy akár egy rossz fog miatt).

Én Kispesten az Sztk-ba járok, nem magánorvoshoz.

2011. febr. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

aha, de én régóta szedem.

lehet már annyira rááltta szervezetem meg a hormonszintem meg mindan.. nemtudom.. ha valaki tud még tzanácsot adni írjon!

2011. febr. 14. 20:52
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: Nem akarlak elkeseríteni, de ennyi év szedés után nem igazán van választásod. Mindenképp abba kel hagyod ezt a fajta tablettát. (Egyébként öt év után javasolt lenne fél év szünet).

Ha tovább szeded, akkor az egészségedet kockáztatod (illetve már azt teszed 4 éve).

2011. febr. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Váltani fogok sztem, csak kérdés hogy van e olyan gyógyszer amit direkt arra fejlesztettek ki hogy ezt kiváltsa.
2011. febr. 15. 07:42
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Mondtam, hogy vannak amik rendelkeznek antiandrogén hatással. (Yasminelle, Yadine).

De az orvosod tudni fogja.

2011. febr. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!