Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Diane 35 fogamzásgátlóról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diane 35 fogamzásgátlóról tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Androgén jellegű hajhullás, férfias jellegű szőrösödés és aknék miatt írta fel a doki.
2013. szept. 22. 18:53
 1/7 anonim válasza:
2013. szept. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én személy szerint nem értek egyet azzal, hogy ezeket a tüneteket fogamzásgátlóval kellene eltüntetni.. Egyrészt ezeknek oka van (hogy túl kevés női hormonokat termel a szervezeted), másrészt az ilyen bajokra felírt tabletták nagyon magas hormontartalmúak.

Én soha nem szednék be ilyet, szinte garantált egy vérrög valamikor.

2013. szept. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Én sem szedném, ha rajtam múlna. 23 vagyok és hiába van tartós kapcsolatom, megegyeztem a párommal, hogy valahogy máshogy oldjuk meg a védekezést csak ne keljen szednem ezeket a méreganyagokat.


Ám újfent szinte kopaszodom. Nem akarok 25 éves koromra parókát magamnak, úgyhogy inkább bevállalom a fogamzásgátlót. Csak az nem mindegy, hogy melyiket. A mai orvosokban nem lehet ilyen téren megbízni. Futószalagon mennek be hozzájuk a betegek ők meg kézrátétellel megállapítják egyszerre 10 embernek, hogy milyen gyógyszert kapjanak, "majd a következő 10 más fajtát kap" alapon. Hát kösz nem.

Én fogom kiválasztani, hogy melyik gyógyszereket vagyok hajlandó szedni és abból a doki kiválaszthatja, hogy melyik a legjobb a számomra. :D Ezért végzek közvélemény kutatást.

2013. szept. 22. 21:26
 4/7 anonim ***** válasza:

Na ez így nem lesz jó. Egyik orvos sem fogja neked felírni, ha így odaállsz elé... Az okoskodó betegeket mindegyik utálja, ezt jó, ha tudod!

Szánj rá pénzt és menj el egy magánorvoshoz. Nem kell mindig hozzá járnod, csak írjon fel egy normális bogyót.


Különben nem minden sztk-s doki olyan, mint amilyet leírtál. Én sem ilyen orvos mellett dolgozom és nem is ilyenhez járok.. Teljesen normálisak, fordítanak időt a betegekre.

2013. szept. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Máskülönben ennek így tényleg semmi értelme. Lehet, hogy a Volina mindenkinek bejön, tökéletes, erre neked ez lesz a legrosszabb.
2013. szept. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 csillámponii válasza:
nekem pattanásos bőrre írta fel az orvos, és bevált, de az első pár nap a szedésnél nagyon húzós volt, 2-3 órán keresztül fel sem tudtam kelni, oylan hányingerem volt, és ezt minden hónapban. gyomorsavmegkötőt kaptam rá és azóta minden rendben van, talán még a mellem is nőtt, 16 vagyok
2013. nov. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én nagyon nagyon nem ajánlom!!!

20 kilót híztam, amikor szedtem!

2-3 évnél tovább pedig a dokim szerint tilos szedni is, mert káros is lehet.

2013. nov. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!