Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akik fogamzásgátlótól híztak!...

Akik fogamzásgátlótól híztak! Miután abbahagytátok visszafogytatok?

Figyelt kérdés

5 éve szedem a fogamzásgátlót, az orvosommal most döntöttünk úgy, hogy ez volt az utolsó három havi adag, amit felírt, utána mostmár szünetelek és megvárjuk, hogy kicsit helyreálljon a hormon háztartásom.

Szépen lassan kúszott fel rám az évek alatt 6-7 kiló. Előtte bármit megehettem sosem látszott rajtam. Akárhogy küzdöttem egyszerűen ez a néhány kiló nem mozdul.


A kérdésem az lenne, hogy akik hasonló helyzetben voltak, nekik sikerült-e visszafogyniuk az eredeti súlyukra?

Illetve, visszafogyott-e a mellük is, visszajöttek a pattanások, stb?



2015. máj. 31. 19:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Én 3 évig szedtem fogamzásgátlót. Rám is felszaladt 5-6 kiló. Most már másfél éve "tiszta" vagyok, de sajnos nem fogytam vissza, és az arcom is pattanásos lett. A görcseim is visszatértek. Azért kellett abbahagynom a teblettát, mert a migrénem súlyosodott tőle, sajnos nem volt más választásom. De még így is azt mondom, hogy inkább ezeket viselem el, mint az állandó fejfájást.
2015. jún. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!