Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bajom lehet egy nap több...

Bajom lehet egy nap több fogamzásgátlótól?

Figyelt kérdés
Rengeteg baj van a menzeszemmel. Jelenleg nem akar elmúlni,hiába szedem a fogamzásgátlót. Szerintetek beszedhetek egy nap többet,mondjuk 2-t? Nagy baj lenne belőle?16/L
2015. ápr. 18. 15:53
 1/8 mtke ***** válasza:
Neeem. ..igen nagy hormonzavart okozhat!csak rontasz a helyzeten.ha régóta megvan és nem múlik menj nőgyógyászhoz
2015. ápr. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen nagy bajod lesz tőle. Ha baj van a ciklusoddal akkor a dokihoz menj majd ő segít. Attól nem jön rendbe hogy többet szedsz be. Jó buta vagy hogy ilyen az eszedbe jut. Ezért se kéne egy 16 évesnek ilyen gyógyszert felírni.
2015. ápr. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mivel szexuális életet élek kell.Ez nem korfüggő. Oltást is kapok 3 havonta de nem sokat segít. Nem tudom már mit csináljak,az orvosok is csodálkoznak. Ami segített az az volt hogy fogamzásgátló tabletta+oltás együtt. De kicsit leálltam a tablettával,megjött(3-4 hónap szünet után), és most nem tudom megállítani...
2015. ápr. 18. 16:04
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor keress egy jobb orvost.
2015. ápr. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jézusom, mondd hogy trollkodsz!

Semmiképp ne vegyél be több fogamzásgátlót. Ha nem múlik a menzeszed, annak oka van. Menj vele orvoshoz mielőbb, mondjuk hétfőn. Akkor is, ha még nem múlt el. Ha mást nem, egy hormonvizsgálatot tud csinálni, hogy kiderüljön, mi a baj.

2015. ápr. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Milyen az a hormonvizsgálat? Nagyon félős vagyok. Vettek mőr vért,nem volt semmi bajom.Azóta csak írták fel a vérzéscsillapítókat meg a tablettákat meg ugye az oltás...De nem a tünetet kell kezelni hanem a tünet okát ugyebár... De a nagymamámnak,anyukámnak is ez a baja :/ lehet örökletes
2015. ápr. 18. 16:23
 7/8 anonim ***** válasza:

A hormonvizsgálat is vérvételes, viszont általában elsőre nem szokták csinálni. Nem minden vérvételnél néznek mindent, fogamzásgátló előtt általában csak a májfunkció és a trombózis miatt szoktak.


Viszont ez, amit leírtál, elég gáz, alaposan ki kellene vizsgálni. Ha jól értem, azt se tudod, mi bajod, csak tömnek gyógyszerrel? Lehet hogy másik orvos kellene, aki legalább arra méltat, hogy megállapítja a problémát, mielőtt teletöm hormonokkal.

2015. ápr. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Egy olyan orvos jó lenne,a közeli kórházban már szinte mindegyik orvos jól ismer,az a baj hogy Angliában lakok és itt az orvosok tényleg nagyon buták. Magyarországon kéne kivizsgáltatom. Köszi a segítséget :)
2015. ápr. 18. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!