Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lemerjem gyantázni így?

Lemerjem gyantázni így?

Figyelt kérdés

Hirzutizmusom van,ami erőteljes szőrösödést jelent nőknél.Nekem ezt a magas tesztoszteron szint okozza.Voltam már kezelve,fogamzáságtlót szedtem,de eddig egyik sem hatott úgy mint a mostani.Most egy elég erőset szedek,persze felügyelet alatt,és rendszeres kontroll mellett.Sajnos a melleimen,közötte,a hátamon is vannak szőrszálak,amik ugyan vékonyak,pihések,de fekete és eléggé látszik főleg napfényben.Szeretném ezeket legyantázni,de félek hogy utána erősebben fog visszanőni,hiába szedem a gyógyszert.Viszont a szőrök miatt nagyon gátlásos vagyok,főleg most hogy itt a nyár,nem merek felvenni egy kis topot sem :(


21/l


2015. jún. 3. 07:11
 1/2 anonim ***** válasza:
A borotvától nő vissza erősebben, nem a gyantától.
2015. jún. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet, h lézeresen kellene tövestől kiiktatni őket. Biztos nem olcsó és nem 100%, h nem nő újra néhány, de hosszabb távú megoldás. Se gyanta, se borotva nem tudja kiszedni csak arról a területről, ahol az erősebb szálak nőnek, érintene pihés részeket is, amik megerősödhetnek. Ha csak egy-egy szál, akkor csipesszel ki lehetne húzgálni (ha van segítséged).
2015. jún. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!