Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a gond?

Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátló tablettát szedek folyamatosan december óta. Mondjuk vérzésem alig volt, de mégis volt valami. Most az is igaz hogy megjött, fájt a hasam, de szerintem fel is lehetek fázva mert fáj, éget mikor pisilek, és egyáltalán nincs már vérzésem, hétfőn jött meg, a betéten sem volt, csak mikor pisiltem akkor lehetett látni. De a hasam az még mindig fáj. De aktív nemi életet is élek.
2015. jún. 4. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudtalak időrendi sorrendben követni. December óta minden hónapban rendesen megvolt? Csak a mostani, júniusival van a gond? Felfázásod biztos van a tüneteidből következtetve. Ha alig volt, akkor érdemes tesztet csinálni, jobban védekezni legközelebb! A felfázást kezeld, utána győződj meg arról, minden rendben van-e? Jó hirként osztom meg veled, nemsokára az összes betegség megszűnik.
2015. jún. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Te #1, már nem először látlak a betegség megszűnési divinációddal, megírnád privátban, hogy mi ez, mi a honlap, amit említettél máshol?
2015. jún. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Úgy volt hogy igen minden rendben volt a menstruációval, megvolt legalább 4-5 napig, most viszont megjött hétfőn, szerdán meg már szinte semmi sem volt. Hát a fogamzásgátlót pont azért szedem hogy védekezzek. A hasam fáj, véreztem is, de fogok tesztet csinálni.
2015. jún. 5. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!