Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Olyan praktikát szeretnék,...

Olyan praktikát szeretnék, amivel meg lehet hozni a menstruációt. Valami természetes dologra gondolok, mert persze jövő héten megyek orvoshoz, ha addig nem jönne meg. Én E vitamin szedését hallottam. Igaz ez? (Terhes tutira nem vagyok)

Figyelt kérdés
2008. okt. 1. 08:50
 1/8 anonim válasza:
46%
Én nem tudok ilyet, egyszer volt nekem is, hogy új fogamzásgátlótól nem jött meg. Akkor az orvos írt fel gyógyszert ami pár nap alatt meghozta. Honnan vagy benne biztos, hogy nem vagy terhes?
2008. okt. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Forro viz, terheles is meghozhatja, felteve h itt az ideje.
2008. okt. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A szex is jó, ha a menstruációhoz nagyon közel vagy. És a cickafarkfű teában az ösztrogénhez hasonló természetes anyag van, így azt iszogass 1-2 csészével. Kaphatsz ilyen teát filteresben is, gyógydrogériákban, DM, gyógyszertár...
2008. okt. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%

Emelj valami nehezet, rögtön megjön!

Már, ha közelg az ideje...

2008. okt. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Aviva torna. Keress rá neten, lehet kapni a könyvét!
2008. okt. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az intenzív mozgás, a cickafarkfű tea is hatásosak. Nekem a legtutibb a szex. Ha sehogy sem akar megjönni, akkor szeretkezünk egy egészségeset a párommal és másnapra meg is jön általában.
2008. okt. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat. Mindent kipróbáltam: meleg fürdő, tea, mozgás és szex. Harmadnapra meg is jött :)
2008. okt. 9. 00:22
 8/8 A kérdező kommentje:
Viszont az aviva torna érdekelne. Esetleg valaki tudna erről bővebben írni? vagy csak esetleg adni címet, hogy hol? Köszi
2008. okt. 9. 00:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!