Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Komoly bajok lehetek ha napi...

Komoly bajok lehetek ha napi szinten pecsetelo verzesem van? Nemi eletet hogy tartsak szinte lehetetlen anelkul hogy ne hagynak verfoltokat valahol

Figyelt kérdés

2015. jún. 4. 22:34
 1/4 anonim válasza:
ja ez baj siess orvoshoz komoly bajod lehet belőle ez nem egészséges
2015. jún. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnal egy fel eve korulbelul de annyit mondott hogy mehrepedesem van, vagy valami hasonlot. Fogamzasgatlot irt fel amitol elmaradt a havim es azota nem szedtem
2015. jún. 4. 22:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem bántásból, de arra nem gondoltál, hogy vissza kellett volna menni az orvoshoz, hogy nem vált be a tabletta, és találjatol egy másikat??

Igen, lehet komoly baj, de ezt te ia tudhatod, ha voltál orvosnál. Nem értem a felelőtlenséged, hogy hogy hagyhattad ezt hónapokig!

2015. jún. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Gondolom csodara vartam hogy elmuljon vagy nem tudom. Vissza fogok menni remelem nem keso
2015. jún. 4. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!