Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért vagyok büdös?

Miért vagyok büdös?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Tudom, hogy kismillió kérdés van már e témával kapcsolatban, viszont nem találtam konkrét választ, ezért tenném fel mégegyszer.

Körülbelül 1 hónapja vettem észre, hogy mintha a megszokottnál kissé másabb szaga lenne a nemi szervemnek. Ez főleg a menstruációm vége felé jelentkezik, amikor elmúlik az a jellegzetes véres szag.

A fehér folyásom normális állagú és színű, nem viszketek (esetleg csak akkor, ha borotválkozom), és semmilyen más elváltozást nem vettem észre a szagon kívül. Mivel elég sok folyásom van, mindennap hordok tisztasági betétet, amit naponta egyszer vagy kétszer cserélek.

Háromnaponta mosakszom, nehogy kiirtsam a fontos baktériumokat, de minden este nedves törlőkendővel megtörlöm.

Szexuálisan senkivel sem voltam még, és nem is tervezem sokáig.

Szerintetek mi lehet a baj?

Kérlek segítsetek



2015. jún. 5. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Probalj meg naponta furdeni, (szappan, tusfurdo) es felejtsd el a nedves torlokendot, meg a hasznos bakteriumokat. Az egyik baratnom fel tudta szivni magaba a vizet, amit naponta csinalt, minden furdesnel. Semmi szaga nem volt.
2015. jún. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A több fehérfolyás miatt menj orvoshoz. Mosakodni lehet naponta. Csak belül nem kell hozzányúlnod.
2015. jún. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem kell orvoshoz menned, semmi bajod sincs.

Naponta feltétlenül mosakodj alul is (!).

Nem lesz semmi baja a "jó" baktériumaidnak, ne félj.

2015. jún. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
Naponta kell mosakodni kívülről, nem írom le a márkát, megtalálod úgyis a boltban, van olyan tusfürdő, mely aloe vera + joghurt (a jó baktériumok miatt). Ezen túlmenően intim betétet is gyártanak már probiotikusat a mensi idejére. A tisztasági betétet pedig nem szokták mindennapos használatra javasolni, főleg ha csak egyszer cseréled ki egy nap? Legalábbis régen nő nőgyógyászom volt, ő kifejezetten ellenezte a mindennapos használatát a tisztasági betétnek. Most férfihez járok, őt még nem kérdeztem ez igaz...
2015. jún. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mackóbandi, te jársz nőgyógyászhoz??? na neeeeeeeeee.....
2015. jún. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez lett a kedvenc szórakozásom. Nemsokára megyek újra, már vágom a centit.
2015. jún. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez lett a hobbim újabban.
2015. jún. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De tényleg.
2015. jún. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mackóbandi, te hány néven irogatsz??...
2015. jún. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!