Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet, higy "csak" IR?

Lehet, higy "csak" IR?

Figyelt kérdés
IR-t diagnosztizáltak nálam és tudom, hogy ez gyakran jár együtt PCOS-sel. A két betegség tünetei hasonlóak és nálam Megvannak kivéve a hajhullást. Az fsh\lh aránya kb. 1:1. És a hasi uh-n nem láttak semmi eltérést. Ezért szeretném megkérdeznia tapasztaltakaat: Lehet hogy csak ir- em van? Hogy fogják kezelni? Légyszi írjatok tapasztalatokat. Köszönöm
2015. jún. 6. 23:46
 1/5 A kérdező kommentje:
*hogy 😊
2015. jún. 6. 23:46
 2/5 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy én is csak kérdezek: miként diagnosztizálták nálad az IR-t? Milyen szakorvos küldött vizsgálatra, és milyenre? Terheléses cukor?

Én is gyanítom, hogy IR-em van.

2015. jún. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nőgyógyászomnak mondtam a tüneteimet és ő küldött laborba hormon és terheléses cukor&inzulin vizsgálatra. Így derült ki. Neked milyen tüneteid vannak? Ha gondolod írj privátban 😊
2015. jún. 6. 23:54
 4/5 anonim ***** válasza:

Köszönöm a választ! Akkor én is elküldetem magam egy ilyenre a nődokimmal.

Nagyjából minden tünetem megvan, amit a PCOS-sal kapcsolatban is írnak a honlapjukon. Mondjuk a ciklusom nem olyan durva, hogy peteérésem sincs, és hónapokig nincs menstruáció, mert max 35-40 napos.

2015. jún. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor tényleg Menj el. Nekem is már évek óta húzódik ez a probléma, pedig jártam endokrinológiára, de vhogy nem vették észre szerintem. Jobbulást 😊
2015. jún. 7. 00:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!