Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek, ha pont akkor jön...

Mit tegyek, ha pont akkor jön meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kiderült, hogy a menstruációm pont a kirándulás alatt jön meg. Akkor kezdődik, mikor indul az osztály. Hogy bírjam ki a 4 órás utat? És utána a túrákat, ahol az erdőben vagyunk? És megyünk strandra is, mit mondjak, miért nem fürdök???

(Tampont még nem használok) Ez teljesen el fogja rontani az osztálykirándulást :((

13/L



2015. jún. 7. 09:44
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy. Én ilyenkor nem megyek el.
2015. jún. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Mi is most voltunk, és az egyik osztálytársamnak is most jött meg az erdei suli alatt. Jó lenne elmondani a tanárnődnek aki veletek lesz, meg nem tudom a többiek tudják-e, hogy már megjött. A strandon a lábad még belelógathatod a vízbe. A oszt. társam is azt csinálta. Fürdőruci, rá egy rövid gatyó és láb a vízbe. Ha elmondod egy jó barátnődnek aki eddig is tudta, akkor talán ott marad a víz szélén veled beszélgetni. Mi is ezt csináltuk. Vagy napozhatsz is. (De elárulom ha eddig nem tudta minden ki, a strand után fogják sejteni :)) Nincs abba rossz ha tudják, ráadásul gondolom több lánnyal leszel egy szobában... Szóval... ha elmondod egy pár embernek akkor tuti segítenek, gondlom ebben a korosztályban már nem az van, hogy megtudják és kikürtölik, hogy Julikának megjött a mikulás. :) De hogy rontja. Mindenkivel volt már olyan, hogy nyaraláson, táborban jött meg. amúgy ha elmondod tanárnődnek akkor tuti segít a túránál is. Puszi :) Boldog kirándulást
2015. jún. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De már be van fizetve és erre készülök már szeptember óta
2015. jún. 7. 09:57
 4/9 A kérdező kommentje:

Bocsi ezt az 1-esnek írtam.

2: Köszi a tippeket. A legjobb barátaimmal leszek a szobában, ezzel nincs gond, de a tanárt utálom és ő se az a segítőkész valaki. Ami meg a fiúkat illeti: Sajnos pontosan ez van. Tuti, hogy szétkürtölnék.

De köszi a standos ötletet is, meg minden :)

2015. jún. 7. 10:00
 5/9 anonim ***** válasza:

Esetleg ha el tudsz menni előtte pár nappal uszodába, vagy citromot enni, ezek 1 nappal késleltethetik.

De akkor se tanácsos már vízbe menni.

2015. jún. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5, köszi. (Amúgy a limonádé ivása is jó erre???)
2015. jún. 7. 10:15
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
Legyél egy kicsit érettebb. És ha "szétkürtölik", akkor mi van? Mi bajod lesz belőle? 12-13 éves lehettem, amikor nálunk is nagy divat volt ezen röhögni, de én sose értettem, másoknak mi ebben a szórakozás, és nem is érdekelt, ha épp az én menstruációm volt a téma. Ezt tök természetes dolog. Egyébként pedig 13 évesen még ne tervezgesd meg ilyen pontosan, hogy mikor kell megjönnie, még úgysem szabályos, simán lehet, hogy korábban vagy később jön, esetleg ki is marad.
2015. jún. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Letöltöttem egy ilyen naptárat, az mutatta és eddig kb. mindig megjött olyankor :(

Én sem értem miért ilyenek a fiúk, csak mégsem tartozik kb. 60 gyerekre (2 oszt.),hogy mikor menstruálok

2015. jún. 7. 10:49
 9/9 anonim válasza:
Mondhatod, hogy azért nem strandolsz, mert felfáztál. :) Ez csak egy ötlet... ez a WCre rohangászást is indokolhatja
2015. jún. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!