Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ki hogyan viseli a menstruáció...

Gyümölcskosár kérdése:

Ki hogyan viseli a menstruáció első napját?

Figyelt kérdés
Én 44 éves nő vagyok. Az első nap szó szerint rosszul érzem magam. A hasam csak kicsit fáj, de hányingerem van, gyenge vagyok, álmos, fejem fáj, ájulás érzésem van. Borzasztóan rossz ez. Más is igy van ezzel? Régebben semmi bajom nem volt első napon sem.
2015. jún. 7. 10:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én ha eleget iszok akkor elvagyok. Gyengének érzem mondjuk magam, szerencsés esetben hétvégére jön és nem kell menni dolgozni, fizikai munkám van.
2015. jún. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én is iszok eleget, de sajnos nem segít. :( Főleg a gyengeség, és az ájulás érzés a legrosszabb. Nem tudom ezekkel mit lehetne kezdeni.
2015. jún. 7. 10:39
 3/13 anonim ***** válasza:
Én 43 vagyok, a kor előre haladtával én is egyre nagyobb átokként élem meg. Fájnak a melleim, a lábaim, erős görcseim vannak és fáradtság érzetem van.
2015. jún. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hát .. sajna változnak a panaszok a kor előrehaladtával. Nálam abszolút panaszmentes.. na jó, hazudok, 10ből 1 mensinél ijesztő, nem szokványos görcseim vannak, de ez nagyon nem jellemző,inkább idegen érzés. Viszont kb fél éve a peteérésem ideje alatt izomgörcseim vannak, és nagyon sűrűn kell pisilni. Viszont ez már minden hónapban előjön, és nagyon utálom, mert eddig ez nem volt, és nagyon kellemetlen. 31N
2015. jún. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen én is arra gondolok, hogy a kor előrehaladtával rosszabbul bírjuk. Mondjuk a görcs nálam kimarad, csak enyhe hasfájásom van, de a többi tünet sokkal rosszabb. Ja és a hasmenést nem is említettem. Sokszor használhatatlan vagyok az első napon. :( Akkor sajnos sokan vagyunk így ezzel, a mi korosztályunkban. :(
2015. jún. 7. 10:42
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem se volt a havimmal sose de mióta idősödöm nekem is egyre kellemetlenebb a mensim.Sok van meg nagyon fájdalmas,meg rossz közérzet.Pedig fiatalon észre se vettem belőle semmit.Voltam nőgyógyásznál az mondta hogy változó kor miatt van. 46/L
2015. jún. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Fiatalabb koromban én sem éreztem meg. De most egyre rosszabb. 44 éves korban lehet változó korba léptem? mert másra nem tudok gondolni!
2015. jún. 7. 11:09
 8/13 anonim ***** válasza:
Jajj ne ijesztgessetek már! Nem akarok megöregedni!
2015. jún. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem akartunk ijesztgetni! :) :)Csak sajnos ez tényleg ezzel jár! Ki lehet bírni, mert mást úgysem tudunk tenni, csak borzasztóan kellemetlenek ezek a tünetek!
2015. jún. 7. 11:31
 10/13 anonim ***** válasza:
Szinte szülési fájdalmaim vannak kezdettől fogva (12évesen jött meg először). 14 napig van meg 28 napos ciklusra. Végig olyan erős, hogy pelenkában vagyok. 29n
2015. jún. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!