Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció alatt minden...

Menstruáció alatt minden nőnek gyarapodik a súlya?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A tény ismert nem újdonság, hogy a szervezet vizet tart ezalatt vissza, a kérdésem, hogy ez mindenkinél?

Sajnos hormon gondok miatti súlyfelesleget küzdöm le nagyon nehezen már jó 1 éve, eléggé szabálytalan a menzeszem mikor megjött nem is nagyon figyeltem.

Progeszteron krémet kezdtem használni pár napja, mivel kimaradt már 3 hónap, ahogy elkezdtem kenni a súlyom megállt, dekára pontosan (addig a heti 1-1,5kg megvolt), majd a kenésre rá 4. napon megjött a mensim (ennek nagyon örülök, sokan panaszkodnak bár ne lenne, de higyjétek el, ne kivánjátok) :) Igy nem bánom ha emiatt álltam be, de nem akarom magam hiú ábrándokkal hitegetni, hogy ha vége akkor leugrik egy kis súly..

Vannak tapasztalatok fogyókúrázóknál hogy szokott lenni? Illetve lehetséges hogy azétr vagyok ugyanzon a súlyon már 1 hete? :S (napi sport és szigorú diéta mellett)


Válaszokat előre is köszönöm, komolytalanok kérem ne itt éljék ki magukat, a kérdésem sem volt az :)


2015. jún. 10. 10:09
 1/2 A kérdező kommentje:
A kérdés alatt azt értem, hogy nem szedtem fel +t a víz visszatartása miatt de nem is mentem le, talán emiatt? vagy csak nagy bánatomra megint jön a stagnálás? :/ :D
2015. jún. 10. 10:10
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem sokáig gyarapodott - nem alatta, hanem előtte -, azután mégiscsak előfordult az utóbbi időben olyan, hogy pont mensi előtt fogytam.
2015. jún. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!