Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem mensizek rendesen, mi...

Nem mensizek rendesen, mi történhetett?

Figyelt kérdés
Szexuális kapcsolatom senkivel nem volt 4 hónapja szóval ezt ki is lehet zárni. Gyógyszert szedek az orvos tanácsára, már korábban is szedtem ezt a fajtát de volt egy pár hónap szünet sajnos elég drága épp nem volt rá pénzem. Most ebben a hónapban megint szedni kezdtem és még az utolsó 4 tabletta előtt valami barnás szmötyi elkezdett csepegni. Mindennap volt egy két mensire utaló jel de nem piros hanem barna. Mi ez? Azóta se jött meg rendesen pedig a tablettát 4 napja nem vettem be. Ilyenkor már rég dőlni szokott a rendes vörös vér, de még mindig csak ez a barna pár csepp izé van. MI A BÁNATOS EZ? már vagy 5 napja küszködök... se megjönni se elmúlni nem akar... segítsen valaki mit tegyek? :(

2015. jún. 9. 20:08
 1/2 anonim ***** válasza:
El kéne mesizned egy doktor bácsinak.
2015. jún. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

az a bánatos nagy franc van hogy összevissza szeded azt a bánatos k.va fogamzásgátlót és felborítja a hormonháztatáscsidat!

1: én nem is szedném még az orvos tanácsára sem mert ez mesterséges menstruációt csinál

2: tönkre teszed vele magad

3: kicsit olvass a dolgok után aztán rájössz miért nincs rendes mensid

2015. jún. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!