Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 22 éves vagyok ma reggel óta...

22 éves vagyok ma reggel óta borzasztó erősen vérzek nagy 3-4 centis alvadt vér darabokkal és erős görcsökkel. Valaki?

Figyelt kérdés
Nem tudok orvoshoz menni mert mire odaérnék szerte szét áznék. Adjatok valami tippet légyszi, mit csináljak?

2015. jún. 10. 10:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Soha nem volt még ilyen erős?
2015. jún. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szia ! Késve jött meg ? Akkor a megvastagodott nyàlkahàrtya levàlàsa miatt tapasztalhatsz ilyet . Esetleg terhes nem lehettél ?

Ha nem szűnik a dolog ,csak el kell juss nőgyógyàszhoz .Ha ő úgy ítéli meg ,nem kizàrt hogy csinàltat egy egészségügyi küretet .

2015. jún. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mentő vagy egy jó ismerős akinek kocsija van, és sok törülközőt magad alá tenni.
2015. jún. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
mostanában kb 3 ciklus óta mindig erősebb volt a szokottnál de azért nem ennyire... várok még egy kicsit, ha nem szűnik kénytelen leszek valakit felhívni hogy vigyen dokihoz
2015. jún. 10. 11:08
 5/14 anonim ***** válasza:
Ne várj, menj orvoshoz...
2015. jún. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Várj meg valakit míg hazaér, vagy igen, hívj fel valakit, ne egyedül menj, nehogy rosszul legyél. Pihenj addig is. Esetleg hívd fel a nőgyógyászt vagy majd szólj ott,hogy lehetőleg mihamarabb hívjanak be,mert nagyon kellemetlen tud ez lenni. Tampon, betét, mindennel legyél kibiztosítva. De tényleg menj el a dokihoz, főleg,hogy már múltkor is erősebb volt,mint szokott. Így legalább te is megnyugszol.
2015. jún. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mostanság nekem is erősödött az első 2 nap borzalmas, aztán szinte semmi. Csak viszonyításképp: a legnagyobb tampon+betét bír ki két órát. Mindenesetre menj el dokihoz, ha nem megszokott, jó lenne, ha megnézné, mitől van (én már szültem, hatalmas volt a méhem és nem igazán töpörödött össze, így elég nagy felület vérzik).
2015. jún. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
ha fekszem egy kicsit akkor jó de ha felállok rögtön érzem hogy "kiesnek" belőlem azok a nagy darabok és 1 óra alatt nem hogy elázik a betét hanem színültig van alvadt vérrel amit ugye nem szív be.
2015. jún. 10. 11:26
 9/14 anonim ***** válasza:

Menj orvoshoz, ne várj ezzel.


24N

2015. jún. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Minél hamarabb be kéne jutnod orvoshoz.
2015. jún. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!