Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ma reggel kisse alvadt sötet...

Nicole9321 kérdése:

Ma reggel kisse alvadt sötet barna folyas szeru. Tavozott belölem kis mennyisegu,1x utanna mar nem csak egy cseppnyi, a hasam nem faj nem görcsölök. Szoba johet esetleg a veteles kockazata? Vagy esetleg fel lennek fazva? Egy aggodó10 hkm

Figyelt kérdés
2015. jan. 4. 19:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Orvost kellene kérdezni... Lehet hormon pótlásra lesz szükség .
2015. jan. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen szóba jöhet. Egyszerre orvoshoz kellett vna menned
2015. jan. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Egy lenyeges dolgot nem irtam le h. elozo este együtt voltunk a parommal de csak ovatosan es nem sokaig,nem tudom. ez mennyire befolyasolja ...
2015. jan. 4. 19:59
 4/9 anonim ***** válasza:
Befolyásolja az is, én azt javaslom hogy menj holnap dokihoz meséli el neki mi hogy volt , aztán megvizsgál es megnyugtat hogy semmi gond, max ad egy kis hormon pótlást ha ugy latja hogy kell, vagy valami. De en mindenképp ,ennék :) 14 hós kislány anyukája :)
2015. jan. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Koszonom h valaszoltatok,


arra lennek kivancsi meg letezik-e olyan veteles vagy szerencsetlen modon tapasztalta mar -e. vki h verzes es gorcs nelkul elvetelt??

2015. jan. 4. 20:18
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem hinnem hogy 10 hetes terhességet görcs nélkül el lehetne veszíteni .
2015. jan. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha elhal a magzat,akkor semmi görcs nincs,semmi tünet.Max barnázás!Irány a doki!
2015. jan. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nekem görcsöm nem volt egyáltalán. Csak barnazas. 8. héten nem volt szív hang és nem is fejlődött. Azt javaslom menj azonnal orvoshoz, Duphastont kellene fel írnia. Engem a kórházba leráztak több héten keresztül, majd magán rendelésen, kaptam Duphastont de mar késő volt sajnos. Novemberben megmutottek. :(
2015. jan. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8 hetesen volt szívhang, de más másfél hete erősen véreztem. Pár nap múlva görcsök nélkül elment...

16 héten szívhanghallgató elnémúlt. Komolyan épp nem nagyon vettek. 4 nap múlva indították a szülést, tehát nem jelezte görcs, sőt itt még vérzés sem a magzatelhalást.

2015. jan. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!