Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Intim borotválás után kipattog...

Intim borotválás után kipattogzás és viszketés ellen mit lehet használni?

Figyelt kérdés
intim borotválás után nagyon viszkettem de nem rögtön csak másnap. akkor még nem volt baj, de már nagyon csúnya, olyan mint ha patanásos lennék. Mit lehet rá kenni? aloe vera first elmulasztja a pontokat és a viszketést? Vagy a férfi arcszesz? borotválás elötti gél jó utánna? és ez miatt lehetek rákos, vagy valamilyen fertőzésem lehet?
2015. jún. 10. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez nem okoz rákot, max benő a szőr, és szőrtüszőgyulladásod lesz, mint amit tapasztalsz is. zt érdemes csipesszel megpiszkálni, és kihúzni belőle a szőrt, utána fertőtleníteni. De ha nem csinálsz vele semmit az sem gond.

Nekem az Oriflame-től van Divine krémem, igaz hogy drága volt egy kicsit, de olyan finom, puha krém, hogyha bekenem vele, sokkal jobb odalent a helyzet. És nem csak borotválkozás után kenem, hanem mindig.

De van, hogy behintőporozom a területet, és sokkal jobb, mert nem fülled be, szárazon tartja, és nem pattog én.

Én drága ilyen-olyan krémekkel nem próbálkoztam, szerintem ez mindenféle kezelés után fennállna

2015. jún. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
neogranormon is jó?
2015. jún. 10. 16:05
 3/6 anonim ***** válasza:
A neogranormon nagyon jó erre, legalábbis nekem bevált. Borotválkozás után szoktam bekenni vele és tök szép utána a böröm ott lent :-)
2015. jún. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Es ez körülbelül mikor múlik el? Utánna szőrtelenítő krémmel leszőrteleníthetem? Nagyon kétségbe vagyok esve, ez volt az első alkalom, hogy leszőrtelenítettem ott.
2015. jún. 10. 16:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek bírja a bőre a borotválást, nekem se, ezért nem kell nagyon kétségbe esni, bekenheted körömvirág krémmel is, én azzal szoktam rögtön borotválás után a lábam és így csak első nap ég és vörös utána.
2015. jún. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyon egészségtelen a lenti borotválás, a nőgyógyászom szerint is ha fél életedet a nőgyógyászaton akarod tölteni akkor csináld csak.

Vágd ollóval rövidre ahol kell.

2015. jún. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!