Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit csinálják, miért van ez?

Mit csinálják, miért van ez?

Figyelt kérdés
Nos tehát a sztori: Gondoltam le kéne borotválni a pénisz körüli szőrzetem(még soha nem csináltam ilyet), először elkezdtem levágni ollóval, aztán meg borotválni(valahol olvastam h először le kell vágni a tövénél aztán meg borotválni, én nem így csináltam, mert csak utólag olvastam ezt) abbahagytam, kb. semmit nem szedtem le, de azóta kicsit viszket meg szúr, bekentem testápolóval(Babával) de csak egy picit javult. Mit csináljak? Ez miért történt? Előre is köszönöm! 14/F

2012. ápr. 24. 14:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam borotválni, 0-ás hajnyíróval lenyírom , és akkor nem szúr. :D Szerezz bóraxos babakenőcsöt pár száz forint a gyógyszertárban, és biztosan használ! :)
2012. ápr. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De akkor nincsen semmi baj? Ez átlagos? és kb. még mennyi ideid viszket, szúr? Egyszer magától is elmúlik, nem? Köszönöm, utána nézek:D Hatalmas zöld, köszi:))
2012. ápr. 24. 14:29
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen nincs semmi baj, párnap múlva elmúlik :D
2012. ápr. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm:D
2012. ápr. 25. 15:03
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Azért viszket, mert baromi érzékeny vagy odalent. Én a mai napig viszketek borotválás utáni nap, pedig évek óta borotválkozom :) Nem kell aggódni, ez természetes! Amint újra kibújt picit a szőr, már nem fog viszketni. A testápoló nem rossz ötlet. Még annyi, hogy akkor kell először levágni a szőrt, ha nagyon nagy, és a borotva már nem viszi.

A borotvával csak óvatosan! Le ne vágd, amit nem kell :P


üdv, 23/L

2012. ápr. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
CSatlakozom az elottem szolokhoz, mindenben jol ertesitettek teged. Lattam hogy mar valaki leirta ezt neked, de en is megerositem, es fogadd meg mert ez a legjobb modszer: 0-as hajnyiro geppel nyird a szorzeted, mert attol nem fog fajni nem fog szurni nem fog irritalodni nem fogo sohasem megtudni mi az a szortuszo gyulladas es tarsai. De a zacsit eszedbe ne jusson geppel, ha azt is simara akarod, azt csak borotvaval tedd, es maximalis figyelem kell hozza.
2012. ápr. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, most már teljesen megnyugodtam, és már nem is viszket szúr:D A tanácsokat elfogadom, és vigyázok arra amit nem kell levágni:P Köszönöm szépen, ment a zöld:D
2012. ápr. 26. 14:22
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért nem jó a maga természetes valójában???
2012. máj. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!