Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aranyér 27 évesen? Kétségbe...

Aranyér 27 évesen? Kétségbe vagyok esve.

Figyelt kérdés

Még csak 3 napja érzem, azt hittem, vmi fehérnemű kidörzsölte a nagy melegben, izzadtam is. De fürdésnél kitapogattam, és több kis csomó. Egyből internet, minden stimmel, ülőmunka évek óta, mozgásszegény életmód, stb.

Fáj, csíp egész nap, nem jó ülni, állni, mozogni, mindenhogy fáj.

Nem sebes, megnéztem tükörrel, a kidörzsölés teljesen kizárva.

Ez mostmár mindig így lesz? Mit tegyek?


27/n



2015. jún. 10. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Elmész a gyógyszertárba és kérsz rá krémet. De jobb lenne, ha megmutatnád első körben a háziorvosodnak. Ne félj, mindent látott már.
2015. jún. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kúp is kell rá, úgyhogy ha szeretnél meggyógyulni, akkor menj vele orvoshoz!
2015. jún. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

23 éves vagyok, nekem is van, sőt, a páromnak is, mindketten ülőminkát végzünk sajnos mérnökként.

Nekünk a magas aloe vera tartalmú krémek nagyon beváltak, hamar enyhítették a kellemetlen érzést. Tabletta terén a Rutascorbin vált be, olcsó is, vény nélkül kapható, a háziorvosom javasolta anno mindenféle drága cucc helyett.

2015. jún. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2015. jún. 11. 18:08
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem muszáj orvosnak mutatni, hiszen tudod hogy aranyered van, ő is csak a kenőcsöt tudja ajánlani. pl.Hemorid.

Recept nélkül kaphazó, "csodákra" képes!

2015. jún. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm neked is!
2015. jún. 16. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!