Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elmennétek hosszú hétvégére a...

Elmennétek hosszú hétvégére a Balatonra most hétvégén, ha ma kezd náthás lenni a 21 hónapos babátok? Láz egyenlőre nincs. Vasárnap mennénk.

Figyelt kérdés
2013. aug. 13. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Vasárnap még arrébb van. Addig nyomnám bele a vitaminokat, és bíznék benne, hogy addigra meggyógyul. Én még kedden nem adnám fel a vasárnapi nyaralást. Te tudod ebből a kis náthából szerinted mi lesz. És függ, hogy családhoz, nyaralóba vagy szálódába mentek e. Te tudod, hogy van e értelme így elmenni vagy sem. Ha nem lázas és otthon sem tudsz érte többet tenni mint a nyaralás során, akkor én vinném.
2013. aug. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 gabszem ***** válasza:
vasárnapig még simán el is múlhat neki. Ha nem lesz lázas én mennék.
2013. aug. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát remélem nem lesz komoly baj. Még most nagyon kezdetleges csak ilyen átlátszó vmi folyik. Ha nem lesz lázas akkor én szerintem is elmegyek vele. Meg viszem a porszi orszivót.
2013. aug. 13. 12:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Adjál neki kálcium ampullát az innivalójába, nekünk az mindig helyrehozta! :) Jó nyaralást!
2013. aug. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hagyjátok otthon...
2013. aug. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!