Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért érzem azt, hogy kicsúszi...

Miért érzem azt, hogy kicsúszik a tampon?

Figyelt kérdés
Amikor felhelyezem a tampont mindig azt érzem, hogy ki akar onnan csúszni. Olyan "nehéz" érzés, hogy ott bent van. Már ötödjére próbálom, de még mindig nagyon kényelmetlen. Egyszer hagytam bent így több időre, de mindig azt éreztem, hogy kicsúszik. Mélyebbre már nem tudom tolni, úgy érzem. Most nem arról beszélek, amikor már tele van, hanem amikor teljesen "friss". Köszönöm előre is a válaszokat!

2015. jún. 12. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem jó méretet veszel, eggyel nagyobb kell.
2015. jún. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem jo iranyba tolod fel, ezert nem megy eleg melyre. ha jo helyen van, nem szabad erezni, hogy ott van, foleg nem azt, hogy kicsuszik.
2015. jún. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

első: de így is fáj amikor kihúzom, illetve beteszem

második: teljesen bent van, a mutató ujjam egyharmadáig betoltam

2015. jún. 12. 19:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Valóban akkor van ilyen érzés, ha nem megfelelő mélységbe helyezed be. Fájni meg attól fáj, ha túl gyakran cseréled és nem elég síkos a hüvelyfalad.
2015. jún. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én nem nagyobbat javasolnék, inkább kisebbet. Azért érzed ezt, mert nincs elég mélyen. A mutató ujjas egyharmada kevés. Ha nem megy tovább, próbálj irányt változtatni, és kicsit abfeneked felé tolni.

Én is így voltam, mint te, sokáig nem ment. Aztán csak belejöttem. De szinte mindig minit használok. Az is elég, és nekem sokkal kényelmesebb. Eleinte próbálkozz minivel, és akkor, amikor erős a mensid. Olyankor könnyebb feltolni. Neked is fog sikerülni, ha nekem is megy már. :)

2015. jún. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1. nem rakod elég mélyre

2. vegyél kisebbet


Én csak a legkisebbet tudom normálisan feltenni,az egyel nagyobb már kényelmetlen.

2015. jún. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Eddig mindig minit próbáltam. Következő alkalommal újra próbálni fogom.
2015. jún. 15. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!