Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Érnek valamit a laktobacilus...

Érnek valamit a laktobacilus tartalmú kúpok, vagy csak ábránd, hogy használnának is?

Figyelt kérdés

A Gynolact, Génia92, Lactofeel és hasonló készítményekre gondolok, van olyan, akinek valamelyik már bevált diszkomfort érzés, vagy nem fertőzés eredetű folyásra?

Gyakran van nem fertőzés eredetű folyásom, kivizsgáltattam magam nagyon alaposan, semmilyen betegségem nincs. Egy ideig egy kúpot használtam időszakosan az orvosom tanácsára, de azt már nem gyártják.

Esetleg van olyan készítmény, ami valakinek már jól bevált?


Csak tapasztalatok érdekelnek, idióta kérdések nem. Köszönöm!



2015. jún. 14. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:
A fehérfolyás sajnos normális, mint az izzadás.
2015. jún. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tudom, de sajnos nálam társul hozzá enyhe viszketés, égő érzés. Fertőzésem nincs, egy darabig jártam minden ilyen alkalommal orvoshoz, megvizsgált, volt tenyésztés minden alkalommal, aztán részletes vérvizsgálat meg hormonvizsgálat is, de arra jutottunk, hogy sajnos hajlamos vagyok az ilyen nem fertőzés eredetű folyásra, amire gyógyszer nagyon nincs, maximum krémek és kúpok, de ki kell tapasztalni, mi használ. Viszont nem akarom megvenni az összes fajtát, főleg mert mind 2000 forint felett van.

Ezért gondoltam, megkérdezem, hátha valakinek bevált valamelyik. :)

2015. jún. 14. 11:31
 3/5 anonim ***** válasza:
én lactofeel-t használok menzesz után megelőzésre, nekem bevált
2015. jún. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
amúgy vizeletvizsgálatod is volt?
2015. jún. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, volt vizeletvizsgálat is, a vérkép is a részletes verzió volt, nem a sima, meg a hormonvizsgálat is. Mértem rendszeresen a vércukorszintem, hátha az kavar be, mert cukorbetegség mellett gyakran előfordul ilyesmi. Makk egészséges vagyok, mégis gyötör a dolog. :(


A Lactofeel-t nézegettem, azzal biztosan teszek egy próbát, de azért várok még véleményeket! :)

2015. jún. 14. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!