Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhes lehetek?

Terhes lehetek?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, a menzeszem még mindig nem a legrendszeresebb, a legutolsó kettő 27 és 29 napra jött meg, előtte 35 előtte 21, de volt már 45 napos is.

Barátom van, mindig védekezünk óvszerrel, együttlétek után ellenőrizzük, hogy nem lyukadt-e ki. Ha az ujját bedugja, mindig szárazan teszi, és tisztán, nem kerül rá sperma.

Ma késik pont egy hete, a mellem fáj, és ha erőlködök (sportolok) akkor fáj a hasam is, de nem akar megjönni. Nagyon ideges vagyok miatta.

A hirtelen meleg is kiborít, illetve nemrég voltak szóbeli érettségijeim, valamit jövőhéten is lesznek, ezek miatt is parázok.

Tesztet pénteken csináltam reggel, egyértelműen negatív volt.

MÁs tüneteim, pl. hányinger, rosszullétek nincsenek, az étvágyam kisebb, de a meleg miatt mindig így van.

Lehetek terhes? Vagy mitől késhet egy hetet? Nagyon félek, nyugtassatok meg kérlek :/


2015. jún. 14. 12:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Megnyugtatnálak, de nem vagyok terhességi teszt, viszont nem hiszem,hogy terhes lennél. Fáj a melled, fájdogál a hasad, nem volt lyukas gumi sem.

A hirtelen érkező nagy meleg miatt másnak is van,hogy késik, az idegeskedés miatt meg végképp. Nyugodj meg. Ha nem érzed magad teljesen biztonságban gumi mellett,akkor gondolkozz el mondjuk a fogamzásgátló tablettán.

Egy héten belül meg fog jönni, ha már ilyen tüneteid vannak.

2015. jún. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes, nyugi! :)
2015. jún. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megnyugtatásokat :) Örülnék ha már végre úgy döntene, hogy megjön :D

Tablettán már gondolkoztam, de nem vagyok nagyon a pártján, egész életemben kerültem a gyógyszereket, így ezt is. Hamarabb gondolkoznék el egy hüvelygyűrűn, ámbár arról is lehet jót és rosszat is hallani.

Na majd ezt még kitaláljuk párommal, most csak az számít hogy megjöjjön végre :/

2015. jún. 14. 13:06
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt mondod volt már, hogy 45 napra jött meg, meleg van, idegeskedsz az érettségi miatt, rendesen védekeztek, ezek alapján szerintem nem vagy terhes. Viszont, ha ennyire rendszertelen a ciklusod, szerintem érdemes lenne megmutatni magad dokinak, nehogy később derüljön ki valami (akár hormonális zavar vagy bármi).
2015. jún. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne is gondolj rá, hogy jöjjön már meg. Meg jön az, mikor itt az ideje. Csak azért írtam a tablettát, mert úgy látszik gumi mellett szorongsz kicsit. Legalábbis, ha ilyen van hogy késik. Járjátok körbe mik a lehetőségek. Egy nőgyógyászhoz is megkérdezhetnél és elmondhatnád neki a ciklusodat is, hogy elég változó. Hátha mond rá valamit.

Sok sikert a többi vizsgádhoz. :)

2015. jún. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Úgy látszik, én ma a fogalmazásgátlómat vettem be, de érted mit akarok kinyögni?! :D :D
2015. jún. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igeen, köszönöm :D
2015. jún. 14. 15:14
 8/8 A kérdező kommentje:
Na már nem aggodalmaskodok, tegnap megjött :) Fáj is a hasam rendesen megszenvedek vele de nem panaszkodom, lényeg hogy megjött :D
2015. jún. 16. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!